Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi kell az erőhöz?

Mi kell az erőhöz?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel a téma, hogy lehetnék erősebb.Csináltam már terveket, de nem sok eredménnyel. Eddig az én saját "erőnövelő" edzéstervem jött be és sokat is fejlődtem vele. 55kg-os fekvenyomással kezdtem, eljutottam 1 és fél hónap alatt 80kg-ra. 5 ismétléseket csináltam, de elkezdtem szálkásítani és most már csak 70kg-al megy az 5x5. Elkezdtem tömegelni újból és szeretném felhozni az erőmet, még több súlyt akarok megmozgatni. Folytattam az edzéstervemet, de még nincs eredménye.Nézegettem videókat és rájöttem, hogy a technika is fontos, mert ha lenyomom a lábamat a földbe, amikor kifújom és normálisan veszek levegőt akkor sokkal jobban és többel megy. Mit kéne csinálnom, hogy erősebb legyek és tovább fejlődjek?

2016. aug. 23. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
megfelelő edzés meg étkezés Kathi Béla is ezt mondta ő meg már csak tudja
2016. aug. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha az erőnövelés a célod, ajánlom neked Pavel Tsatsouline írásait, könyveit.
2016. aug. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Cortez70 ***** válasza:
Megfelelő progresszív edzés kell hozzá. Pl ICF 5x5.
2016. aug. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van edzéstervem, de nem nagyon fejlődök.Az is lehet, hogy túl gyorsan várom az eredményt, mert 1 hete csinálom szálkásítás óta.De az elején 1 hét alatt is erősödtem 2,5kg-ot mindenben. 70kg-al megy 5x6, de 72,5-el nem megy 5x5.
2016. aug. 23. 18:16
 5/5 Cortez70 ***** válasza:
Türelmetlen vagy.
2016. aug. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!