Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki segítene nekem? (étrend)

Valaki segítene nekem? (étrend)

Figyelt kérdés
Sziasztok, 18 éves vagyok, 178 cm es 77kg, 22% testzsirral. Szeptembertől belekezdek a testepitesbe, es probalom majd komolyan gondolni. Eloszor is szeretnem leadni magamrol ezt a zsirt, mert tul soknak talalom. Mar elolvastam a sárga kapszulát, es meg sok mast is. Tudom hogy fogyni jo étrenddel, súlyzós edzessel, es aerob/kardio edzessel lehet hatékonyan. Az edzessel nem is lesz problemam, viszont az étrenddel igen, mert tul drágának bizonyul. Valaki segítene nekem összerakni egy viszonylag olcsó étrendet? Vagy miket erdemes még enni, amit nem nagyon említenek?
2016. aug. 9. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Turo,tojas, csirke/diszno hus,zab,rizs,olajos magvak, tk kenyer/testa kb ennyi ezek nem annyira dragak. Testsuly kilo kent 2/1,5g feherje,2ch,0,5zsir dietanal. Tomegelesnel emeld 1re a zsirt a cht meg h jojjon a tomeg
2016. aug. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont hogy olcsóbb is egy egészséges étrend, mint egy sz@r
2016. aug. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amugy ja. En kiszamoltam amit megvettem sulira kajat meg ugye ettem otthon is. Most egesz napi kajam amnyi mint amit sulira vettem es igy megmarad az ara amit othon ettem +ba szoval olcsobb. Jooval olcsobb
2016. aug. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előzőhöz. Fehérjeforrásnak nagyon olcsó a csirke, tojás, bab, krémsajtok, szénhidrátnak jók pl. rizs, tészta, krumpli, gyümölcsök, zab, kukoricapehely (ide tényleg rengeteg olcsó dolog közül tudsz válogatni), zsírból ugye nem sok kell, azt fedezheted a hús kisütésére használt zsiradékból.
2016. aug. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy ha ch helyett kicsit zsirral vinned be a kaloriat oda tenyleg jok a magvak mert 20/20+ feherje meg zsir is van boven igy egyszerre megvan a ketto es nem is draga
2016. aug. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 likebike ***** válasza:
Nekem a napi kajám ma 700 Ft-ból jött ki és megvan minden makróm a fejlődéshez.Nem hiszem,hogy ennél egy nap kevesebbet költesz sz@r kajára.
2016. aug. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
700 ft? Azt hogy? Érdekelne mit eszel
2016. aug. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jogos! Kiszámoltam én is 780 ft egy napi kajám, ebbe nem számoltam bele a zöldséget, mert azt magamnak termesztem, de a zöldség felrúgná az árát 1000 fölé rendesen
2016. aug. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!