Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti milyen salátát, zöldséget...

Ti milyen salátát, zöldséget szoktatok enni és milyen formában?

Figyelt kérdés

2016. júl. 29. 07:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Zöld saláta ecetes-cukros-sós öntettel..nagyon finom

Paradicsom saláta-csak simán sóval..isteni

Mindenféle zöldség..inycsiklandozó

Ezeket általában edzés után szoktam enni, este..


Görög saláta vagy Cesar..ezeket meg inkább ebédre..de estére nem nagyon :)


Remélem ilyen válaszra számitottál :)

2016. júl. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából csak ötleteket várok, mert én kifogytam a lreativításomból :)
2016. júl. 29. 12:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenfélét, mindenféle formában, kivéve a párolást, mert attól világgá szaladnék.

Nem bonyolítom el, többnyire harapom az ételemhez, ha nyersen eszem (nem szeretem a salátákat), s megfőzöm vagy megsütöm, ha hőkezelve. Hol keverem a különböző zöldségeket, hol nem, flancos ételeket nem gyártok, nekem szinte minden zöldség maga a tökély szinte bárhogyan. A fűszerezés sem fontos, sóval is jó, nyersen általában még az se kell.

Vannak azért turmixaim (a spenótot úgy tudom megenni, felerészben paradicsompürével keverve) és a nyersvegán konyha némely remekét is kedvelem. De napi fél kiló uborkával már elvagyok, ami az élvezeteket illeti. Csak az nem valami tápanyagdús.


Gondolom, téged a köretek érdekelnek, ami nálam a sima nyers zöldség, nyáron az uborka és a paradicsom, némi paprikával. Nekem nem unalmas.

2016. júl. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!