Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Diétás fáradság enyhítésére...

Diétás fáradság enyhítésére milyen megoldásokat tudtok?

Figyelt kérdés
Biztos nektek is ismerős az a helyzet amikor a diéta egy bizonyos szakaszában X gramm ch alatt egyszerűen használhatatlanná válik az ember. Nincs kedved, energiád az edzésen túl semmihez. Eluralkodik a fáradság a levertség, nem pörög az agyad, nem tudsz már választékosan beszélni. Ingerlékeny vagy minden feladat akár egy bevásárlás is hatalmas stresszel jár. Egyre inkább antiszociális lesz az emebr. Egyszer tetszik amit látsz a tükörbe pár óra múlva viszont már kudarcnak éled meg az egészet. Stb stb.... Ti mivel szoktátok leküzdeni ezeket a dolgokat? Van valami taktikátok rá hogy megőrizzétek az ép eszetek?:'D

2016. júl. 17. 09:30
 1/2 Cortez70 ***** válasza:
Ch- hintáztatás. Néha kell nagyobb mennyiségű ch-t is bevinni, így nem lassul az anyagcsere és lesz energia.
2016. júl. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem nem gond az akármilyen alacsony ch, de én ilyenkor nem nagyon kevés zsírt eszem (sok azért nem fér). Ha kevés a kalória, akkor persze gond van, ilyenkor csak a saját magamnak kitapasztalt speckó étrend mellett viselem el a dolgot (ez nálam a lehető legkevesebb ch, amibe még elég zöldség fér ahhoz, hogy ne vaduljak meg. a zöldség számomra alap). Bizonyára így is van egy minimális kalóriamennyiség, ami alá nem mehetek, de mozogni mindig lehet többet.

Ez rajtad nemigen segít, max. felvillantja, hogy mások vagyunk. Mert tudom, hogy van, aki nem működik kevés ch-val, ahogy a kalóriadeficitet sem bírjuk egyformán. Én pl. kalóriatöbbletben is tudok éhezni, ha rossz az étrend. Nem mindenkire hat a ch csökkentés úgy, mint rád, mivel nem mindenkinek annyi a kalóriaigénye s olyan a testműködése, mint a tied, plusz a konkrét étrend is rengeteget számíthat, de még az alvás, az étkezések időzítése a az ételmennyiség elosztása is.

2016. júl. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!