Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagy baj ha szemét kaját...

Nagy baj ha szemét kaját eszek testépíténél?

Figyelt kérdés
megvan a napi CH, 2g fehérje /tsk , de a szénhidrátot pékárul viszem be.
2016. jún. 28. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nem baj. A választ szerintem te is tudod.
2016. jún. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Borzaszto nehez a kerdesre jo valaszt adni. Alkat es genetika fuggo, de ha a makrokba belefer, es nem zavar a tartositoszer, akkor tomegelesnel belefer. Ismerek olyan versenyzot aki tomi magaba a peksutit reggelire offszezonban.
2016. jún. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ki tudnád fejteni, miért rossz?
2016. jún. 28. 20:10
 4/7 anonim ***** válasza:
az egészségednek nem fog tetszeni semmiképp
2016. jún. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A gond az, hogy a pékáruban levő ch gyors felszívódású. Ha viszont mondjuk eszel rizst, és edzés után eszel pékárut, amikor úgyis pont a gyors ch kell, akkor szerintem ennyi belefér.
2016. jún. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én pl gyors ch-t nem tolerálom, de ennyi

minőség is számít, nem csak a mennyiség

2016. jún. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Eddig nem edzettél és etted az X halmazbeli (X legyen az általad fogyasztott ételek halmaza) ételeket (a szemét kaját).


Ha most edzel és ugyan azt azokat az X halmazbeli ételeket eszed, akkor egészség szempontjából nem baj, mivel edzel már többet teszel az egészségedért mint eddig.


Ha meg még pár év múlva is csinálod (nem tudom mióta csinálod) és jobban akarsz fejlődni akkor ráér az étrend optimalizálása akkor.


De ha csak a pékáru a "szemét" ennivaló az étrendedbe, akkor fölösleges változtatni, hacsak nem akarsz ebből élni.

2016. jún. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!