Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A véznákat lenézik, kinevetik...

A véznákat lenézik, kinevetik a termekben?

Figyelt kérdés
Ha bemegy egy nyurga csávó akkor segítenek neki, vagy inkább kiröhögik, kibeszélik?

2016. jún. 13. 19:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak vicceltem. Színvonalasabb termekbe nem néznek le senkit.
2016. jún. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Max. ha lemennek a haverokkal és full szabálytalanul, sérülésveszélyesen edzenek, illetve hülyéskednek, de hangosan akkor sem neveti ki őket senki.


"40% dagadt, 40% vékony, 10% néz ki valahogy, a másik 10% pedig átlagos, kb ilyen a felhozatal a teremben. Szóval nem leszel egyedül nyurga. Senki nem röhög ki senkit, mindenki edzeni megy."


Ez tényleg így van, a 10% jól kinéző pedig elvan egymás között, nincs idejük vagy kedvük kinevetni senkit a kemény edzés közben.

2016. jún. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 crudy ***** válasza:
100%
A színvonalasabb termek tényleg jobbak, mert vélhetően több ember jár oda aki ezt komolyan gondolja. Amúgy is tévhit amit kérdeztél. Sok teremben jártam már és csak egyszer volt paraszt egy nagydarab srác, és ez is egy cutlerben volt. Volt olyan amikor még nagyon kezdő voltam h csak edzettem és oda jött egy tag és elkezdett magyarázni h rosszul csinálom a gyakorlatot, tök normálisan megmutatta h h kell jól csinálni és folytatta az edzését. Ha kérdezel akkor még segítőkészebbek.
2016. jún. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 zyzz.ae ***** válasza:
100%
Ha látom hogy nem egy hülye gyerek aki csak bohóckodni jött le, akkor általában ha valamit nem jól csinál vagy kérdezni szeretne mindig szoktam segíteni. Lenézni meg nem szoktak senkit sem általánosságban.
2016. jún. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Inkább segítenek. Mindenképp menj le terembe. Célszerű első alkalommal megkérni a teremedzőt, hogy mutassa meg a gépeket neked, hogyan kell használni őket és mire valók.


Hosszú évek alatt háromszor volt problémám az edzőteremben.


Az egyik az volt, amikor egy fickó olyan izmos volt, hogy nem fért el senki mellett, mert hardcore van és ő edz és siet és vagy 2-3 emberbe bele ment vállal, miközben a gyakorlatukat csinálták vagy álltak a súllyal. Mert akkora volt, hogy ő megteheti, elvégre 120 kilós disznóként ez alap.

Aztán a pultosok megköszönték, hogy ellátogatott ide és megkérték, hogy többet ne jöjjön.


A második eset az volt, amikor megkérdeztem egy srácot, hogy beszállhatok-e hozzá edzeni és elkezdett pofákat vágni, hogy most ITT Ő VAN. Miközben a Facebookot nyomta a gépen ülve.


A harmadik meg az volt, amikor két nagy igazi kopasz,zsíros,hangosanröhögökmertp**asztvagyok arc...tudjátok, az a tipikus...szóval ott küszködtek már vagy 5 perc a guggoló állvány környékén, megfogták a bicepszrudat, húztak bele vagy kettőt meg csináltak ilyen húzódzkodásnak induló semmit, mert nem ment nekik még szűken sem...aztán elkezdtek kitöréseket csinálni, aztán elmentek valamerre, úgyhogy odamentem az állványhoz és elkezdtem mellről nyomni.

Aztán meg odajöttek okoskodni, hogy ők guggolni akartak. Mondtam, hogy vártam 5 percig (megnéztem) de mondom még a rudat sem fogtátok meg. De ha ők várnak 5 percet, akkor guggolhatnak, mert addigra végzek.

Erre felszívták magukat, hogy nekik egy ekkora gyerek ne okoskodjon stb...tipikus tuskószöveg...de hát én nyomtam közbe a szériát, úgyhogy puffogva elmentek az öltözőbe :D


Viszont ezzel szemben legalább 50 ember volt már, aki segített nekem vagy érdeklődött, hogy mit és hogyan kell csinálni.

2016. jún. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!