Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vélemények a hátról?

Vélemények a hátról?

Figyelt kérdés

[link]


2 év edzés után :)



2016. jún. 4. 19:02
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
2 év alatt 1x diétáztam kicsit közben meg hajszoltam magam mert meg voltam bolondulva hogy elérjem az 52 kerületű felkart amit kicsit zsírosabban de meglett. Csak hobbi szinten nyomom nincs tervben versenyzés
2016. jún. 4. 20:23
 22/29 anonim ***** válasza:
semmi nem látszik belőle, túl közel van a kamerához, igy 5x nagyobbnak látszik, mint amekkora, mivel hátra dőlsz.
2016. jún. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Azt hittem Molnár Petié hirtelen.
2016. jún. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Írd már le a legutóbbi kúrád, kíváncsi vagyok. Ha nem ide legalább privátba.
2016. jún. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 zyzz.ae ***** válasza:
Ez igen! Elég durva fejlődés 2 év alatt. Gratula. Ha az a minimum dolog nem titok, megoszthatnád itt, vagy privátban. Most már én is kíváncsi vagyok.
2016. jún. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Tesztó, deca megy meg még 1 dolog, mikor mivel kombinálom ezt a kettőt. Tesztóval nem szoktam heti 700 mg fölé menni. Decából meg megy 400-500 mg fölött.


Nemtudom miből gondolta valaki hogy növi meg stb.. megy de jó ha kinézik azt is belőlem.


Szerintem nem durva, ahhoz képest hogy egyesek mennyit tolnak hogy növekedjenek.

2016. jún. 4. 21:19
 27/29 anonim ***** válasza:
1.5-2 gramm fölött tesztót is fölös, ha tényleg benne van az ami. Receptorok nem vesznek föl többet. Inkább kombinálni kell minél több hatóanyagfélét. Ezek az 5 grammok teljesen retardáltak.
2016. jún. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
béka , persze jól mondod szerintem sincs értelme horror dózisokra aki jól reagál a kicsire is az nyomja aki meg nem az horror dózisokra sem fog kitudja milyen jól
2016. jún. 4. 21:58
 29/29 anonim ***** válasza:
Elég szép masszát építettél magadra ennyi idő alatt! Nem semmi... Azt lehet tudni hogy ez a 2 év alatt mikor kezdted el először az okosságot? Első kúrának már tesztó+deca ment? Mennyi idős vagy ha nem titok?:)
2016. jún. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!