Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hasábburgonyában jó minőségű...

Hasábburgonyában jó minőségű ch van? mert úgy hallottam hogy inkább az édes burgonya, de az meg nem finom.

Figyelt kérdés
2016. máj. 25. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
A hasábburgonyával az a gond, hogy olajban sütik ki, amit beszív, ezért elég szar lesz. Ha olaj nélkül sütöd sütőben akkor nem olyan gáz. Az édesburgonya meg finom.
2016. máj. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 crudy ***** válasza:
0%
nem csak a hasáb de miden burgonyában, kivéve persze az édes burgonya, keményítő van. Az nem rossz alapvetően mert lassan felszívódó de, lassítja az anyag cserét. Szóval fogyásnál keveset.
2016. máj. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Második, az ilyen dolgokat honnan olvassátok?
2016. máj. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Es ha kokuszolajban sutom ki?
2016. máj. 25. 22:11
 5/9 anonim ***** válasza:
A kókuszolaj sem varázszsír, kisütheted abban, de attól még zsíros lesz, amivel nehéz számolni. De ha nem zsírosodsz akkor mehet, bár hosszútávon napi szinten ezt enni akkor sem egészséges.
2016. máj. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 crudy ***** válasza:
48%
békakrokk nekem te már bebizonyítottad h hülye vagy mint a seggem szóval azt hiszem neked nem kell elmondanom.
2016. máj. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok. Mondd el. De gyorsan.
2016. máj. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 crudy ***** válasza:
Én egy kis google-t tudok javasolni, biztos megtalálható minden infó. De ha nem megy be tudok segíteni.
2016. máj. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Berakod egy tepsibe úgy ahogy van ala natural és megsütöd. Ugyan olyan finom mintha 10 liter olajban készülne, tapasztalat. :)
2016. máj. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!