Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fekete Laci tényleg teljesen...

Fekete Laci tényleg teljesen naturál? :D

Figyelt kérdés
2016. máj. 24. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2016. máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen
2016. máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az.
2016. máj. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem fekete.
2016. máj. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
háromszoros EB bajnok, biztos naturál (Y)
2016. máj. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fekete Laci úgy tolta magába a kokszot, mint ahogy egy gőzmozdonyba lapátolják a szenet! De mivel nem tudott kokszosan sem semmilyen versenyeredményt elérni ezért kitalálta hogy saját szövetséget alapít a saját szabályaival. Persze csak azok indulhatnak akiket meghív. Erősember sportban soha nem nyert még országos bajnokságot sem. Csak saját rendezésű meghívásos versenyt nyert, ahová magánál gyengébbeket hívott meg. Az EB bajnoki címek amiről az 5. válaszoló beszél is ilyenek voltak. Ő szervezte a saját erősségeire, és meghívott gyengébbeket magánál. Az összes vb címe és a fiainak is ilyen. Nincs selejtező, meghívnak olyanokat akik amatőrök, vagy nem is csinálják ezt a sportot. VB-n olyanok vannak hogy a 110 kilós golyót megmozdítani sem tudja. Vicc kategória. Na de ezt a szponzoraik nem látják, így tömik őket pénzzel, hogy ők a világon a legerősebbek. Aztán saját rendezésű meghívásos versenyen kívül soha nem nyert még egy faluversenyt sem egyik Fekete sem xD
2023. ápr. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!