Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti milyen tömegnövelőt fogyasz...

Ti milyen tömegnövelőt fogyasztotok?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyet vegyek? 65 kg, és 185 cm magas vagyok, heti 3 x edzek.

Légyszi ne beszéljetek le róla, mert oda figyelek az evésre, de egyszerűen nem hízok.


köszi előre is a válaszaitokat!!!

Üdv,

19F


2016. máj. 22. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én ha nem hízok,még több csirke/pulyka/marha illetve rizs/zab/édesburgonyát fogyasztok,ez csak 1 hülyeség,hogy nemhízol.....akkor keveset eszel
2016. máj. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kisboltos ***** válasza:

Én akkor is le akarlak beszélni róla. Inkább edd hányásig a zabot meg a rizst, mint hogy tömegnövelőt iszogass.


De ha te akkor is azt fogsz enni, akkor legalább az összetevőket nézd meg. Főleg a fehérje tartalma fontos. Ne csak darált zabot, meg maltót vegyél.

2016. máj. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Cortez70 ***** válasza:
Semmilyet, mert nem veszünk meg fehérjeárban egy zsák cukrot. Proteint vegyél és ahhoz tegyél te magad szénhidrátot, pl zabliszt vagy megeszel mellé banánt, pufirizst, stb.
2016. máj. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tejsavó + 100g zabpelyhet ledarálok.
2016. máj. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 - palilaci - ***** válasza:
Komolyan azt hiszed, hogy heti 3 adag tomegnovelotol nosz meg? Lol. De az meg mindig a glikogen visszatoltesere van, csak a sok hulyegyerek megveszi a legcukrosabb fost, aztan orul, hogy hizik adagonkent 150g cukortol persze zsirban.
2016. máj. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
kérlek írd le az étkezésedet (makrókkal) és a súlyodat.
2016. máj. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

napi 5x eszem,


reggeli: tea, zsemle szalámival, zöldséggel vagy 2db főtt virsli zsemlével


tízórai: csoki, stb



ebéd: leves, főétel(rizs-csirke,milánói, spenót virslivel, stb.... )


uzsonna: főtt ételt szoktam enni+ csoki

vacsora: legtöbbször vacsorára is főtt ételt eszem+ gyümölcs



65kg vagyok, és 185cm magas

2016. máj. 24. 13:37
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez aztán az odafigyelés az evésre :D
2016. máj. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Cortez70 ***** válasza:
Ez egy szar, nem étrend.
2016. máj. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Na akkor kezdjünk hozzá.


Reggeli: zsemle szalámival vagy virslivel. Ebben az étkezésedben messze nincs meg a megfelelő mennyiségű fehérje, szénhidrát talán (mivel nem tudom mennyi zsömlét eszel, de gondolom fehérlisztből készült, amit azért kerülni kéne, még ha tömegelni akarsz is). Zsírból sincs semmi értelmes.


Tízórai: az köszi, csoki az minőségi étel. nagyon figyelsz a kajára. abba van cukor meg zsír, cukor alapból nemkéne, zsírból pedig nem erre kéne alapozni. a fehérje elmarad.


Ebéd: mennyiségi problémák. rizsből mennyi, csirkéből mennyi? grammra pontosan. milánóiba megint rosszak az arányok. spenót virslivel - megint fehérjéből nincs említésre méltó mennyiség.


uzsonna: főtt étel alatt mit értünk? van millió meg egy féle. Ezeknél a már számtalanszor említett probléma áll fent: általában nem megfelelő szénhidrát forrás, fehérje hiányos. csoki az nem kéne, ezzel megint csak ch-t meg zsírt tömsz magadba.


vacsora: főtt étel hát kösz... gyümölcsből is mit, mennyit?


Ha ennyire kalap sz.ar az étrended nehogy vegyél bármilyen kiegészítőt is, mert semmire nem mész vele, tömegnövelőt meg ettől függetlenül nem is éri meg az árát. Rakd rendbe a kajádat a következő szerint:


A magasságodhoz képest alacsony a súlyod, szóval gondolom nehezen hízol. A fehérje az általános testsúlykilógrammonként (innentől kezdve ttkg) két gramm legyen, a szénhidrát 4-5g /ttkg, a zsír pedig 1g/ttkg. Az étrendedet ki kell számolnod, különben nagyon mellé fogsz lőni a mértékekkel.


Egy ilyen alapokra épülő normális étrendet kövess pár hónapig, és láss csodát, nőni fogsz mint a gomba.

2016. máj. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!