Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem megy?

Miért nem megy?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is kérlek ne szóljatok már le és értelmes válaszokat adjatok már majd az alábbi gondjaimra!


Szóval jelentkeztem szerződéses katonának, már 1-2 hete minden nap járok futni, de sajnos 1500 méternél többet nem bírok futni, ezt az 1500métert elég jó tempóba csinálom, a követelmény 3200méter 15 perc alatt nekem az 1500méter meg van olyan 6 perc alatt de többet már nem bírok :/

Fekvőtámaszt tegnap kezdtem el de abból meg sajnos 30 megy egyszerre :/


Valahogy segítsetek már nekem pár ötlettel hogy ezeket a teljesítményeket hogyan növelhetném, mert még kb van 1 hónapom hogy legyen az erőnléti.

A fekvőtámaszt hogy bírjak olyan 75-öt megcsinálni ahhoz kezdjek el kondizni is?



2016. ápr. 2. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Gyakorolni kell, kétnaponta fekvőzz. Fekvenyomástól nem fogsz érdemben több fekvőt csinálni, de érdemes megpróbálni aránylag magas ismétlésszámmal.

Futáshoz meg futni kell, kész.

2016. ápr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne fuss minden nap csak minden 2. vagy 3. nap, pihenni is kell az egész testnek. 1 hónap alatt nem fogod 250%-ára emelni a fekvőtámasz tudásodat. Jóval hamarabb el kellett volna kezdeni. Mondanám hogy csinálj minden nap egyel többet, de hát ahhoz is kevés az idő.

Amúgy lehet hülyén hangzik meg beszólnak ezért, de a felmérés előtt ~3 órával zabálj be valami hulladék gyorséttermi kaját. Meki, kfc, b.king, ilyesmit. Nagyon betölt, lesz energiád.

2016. ápr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Beta-Alanine és kreatin is segíthet, az alanin segít, hogy ne legyen olyan hamar égés a lábadban, amikor futsz, a kreatin meg ad egy kis erőt, hogy több fekvőt bírj. Egy próbát megér szerintem.
2016. ápr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Anno kondiztam, még van kreatin monohidrátom kb 250gramm az elég lesz 1 hónapra, illetve van olyan 2kg tömegnövelőm és 1,5kg tejsavóm!
2016. ápr. 2. 19:20
 5/7 anonim ***** válasza:
nem kell 75 fekvő, kb 40-50 elég, 60-70 felülés, meg kb 15 perc futás. Mondjuk én minden évben kimaxolom, nem tudom hogyan adjak neked tanácsot, sokat kell eddzeni , de persze ésszel. De hogy egy hónap alatt, vennék vmi pörgetőt előtte, legurítanám kávéval és beleadnék mindent. azért a 3200 tényleg nem egy nagy táv ráadásul 15 perc alatt. Legutóbb a gyakorlósat csináltam 13:30-ra. Melyik csapathoz mész?
2016. ápr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

21 évesen jelentkeztem szerződéses katonának, mivel most az álláskeresőieket nagyon toborozzák befele!

De apait és anyait beleadok addig is a felkészülésbe, jó nem nagy táv csak a baj hogy erős dohányzós vagyok :/

2016. ápr. 2. 22:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja igen, hát annyi idő alatt egy kreatin kúrát elkezdhetsz, egy hetes betöltéssel, az is tud hozni valamennyit. Nekem pl. kardióban nagyon sokat hozott a kreatin anno mikor még kosárlabdáztam meg kempóztam.
2016. ápr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!