Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Létezik olyan testépítő...

Létezik olyan testépítő akinek olyan étrendje van hogy bármit eszik bármikor, csak a kaloriát figyeli?

Figyelt kérdés

#táplálkozás #kalória #testépítés zsir felszedés nélkül
2016. febr. 17. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem értem.Pontosabban?
2016. febr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát hogy eszik mondjuk 2000 kcal-t de nem figyel a mikrotapanyagokra..erted eszik csokit, peksutit mindent
2016. febr. 17. 21:25
 3/10 anonim ***** válasza:

Olyan van, akinek olyan irányban jó a genetikája, hogy nincs igazán fegyelmezett életmódja, de ha rosszak a makrók, az gond, főleg a fehérje esetében. Abból kell a megfelelő mennyiség, nincs mese. S azért igaz a mondás, hogy sz*rból nem lehet várat építeni... Kicsit se mindegy, mit eszel. Egyénfüggő, hogy mennyire kell szigorúnak lenni, de azért szabályok nélkül nem megy, a táplálkozás nagyon fontos.


Amúgy egy hobbitestépítő megteheti a fentit, max. nem fog fejlődni... Az ő dolga.

2016. febr. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja, nem a makrót írtad, hanem a mikrót. Mindegy, akkor sem írtam rosszat szerintem.
2016. febr. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem létezik ilyen, mert szeméttel, fehérje nélkül pl diétázni biztos nem fog tudni normálisan, tömegnövelés esetleg megy, ha a fehérje elég, de ha nem figyel az sem biztos.
2016. febr. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Zyzz pl nemigazán foglalkozott vele mit eszik, csak a mennyiséggel.
2016. febr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Aha én pont ilyen vagyok

reggeli: 8db tükör tojás,fehér kenyér,füstölt sült toka szalonna 0,5l tea.


10 órai:fehérje por víz és zabpehely.


Ebéd:Babgulyás+kenyér,rizibizi,rántott hal,majonéz


4 óra:sonkás,sajtos melegsznedvics utána fehérje turmix.


Vacsora: főt sertés virsli majonéz kenyér + tea háztartási keksz.

2016. febr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Es volt olyan idoszakod, hogy tenyleg figyelted hogy mibol mennyit es hogy az ertekes tapanyag legyen? Ha volt ilyen akkor mi a tapasztalatod, mikor fejlottel jobban

? Es te gondolom nagyon nehezen hizol

2016. febr. 22. 05:32
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért aki 2szer eszik fehérjeport egy nap, az nemcsak a kalóriát figyeli... De tény és való, hogy ez átlagemberesebb menü. A rántott dolgoktól szerintem még simán lehet fejlődni s automatikusan betegek sem leszünk tőle... De hogy kit zsírosítanak (vagy kavarnak be máshogy), az bizonyára nem kicsit emberfüggő.


Én ma pl. sütit eszem a tojások mellé :) De én megtervezem a napom, a makrók rendben s az összetételre is nagyon ügyelek. Ha ereszdealahajamozok s nem itthon, akkor simán lehet 60g fehérje 3000 kcal mellett, ami azért nem jó. Hosszútávon nem lenne gond nálam, jók a szokásaim és ösztöneim s talán az ízlésem is, de van, aki kegyetlenül rosszul eszik, ha csak azt eszik, amit gondol.

2016. febr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És 7es neked mekkora a testzsírod, mert ha nehezen hizol akkor oké, h ehetsz ilyeneket, de ha könnyen hizol, akkor tuti van rajtad sok zsír is, mert nagyon zsírosan kajálsz.
2016. febr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!