Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit esztek betegen? (hányás,...

Mit esztek betegen? (hányás, hasmenés)

Figyelt kérdés
szálkásító étrenden vagyok kondizsás mellett, 1-2 kgt kéne leadnom utána izmosítani. ma elkapott valami, hányás-hasmenés.. mondanom se kell, a csirke-zöldség kombó nem csúszott:(
2016. febr. 13. 15:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hányás hasmenés kombóval felejtsd el a mostani étrended testépítőként. Reszelt alma, főtt krumpli kis sóval, keksz, esetleg valami gyenge leves melegen. A fehérjeport, tömegnövelőt is felejtsd el ameddig meg nem gyógyulsz.
2016. febr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Amit tudsz, de ha a tested böjtölni szeretne röviden, akkor csináld azt.

Én sosem vagyok beteg. Hasmenésem szerintem életemben nem volt, hányós betegségem sem. De azt enném, amit a testem kívánna s nem tűnne egetverően nagy hülyeségnek. Most gyógyulj meg, legalább a szálásításon ne parázz meg semmi.

2016. febr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nagyon semmit, natúr glutmin, BCAA segíthet esetleg, szerencsére ilyen betegségem évek óta nem volt.
2016. febr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

True. Sok gyümölcs, semmi hús 1-2 napig.

Én azért nem bírtam ki és fehérje shake-ből nyomtam napi 3-4 adagot.

2016. febr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Ja, ez a testépítők átka. Korábban olvastam itt, hogy egy nagyon nehezen hízó srác évek alatt épített egy jobb formát, aztán pár nap alatt elvitte a hasmenés az egészet. Túl lehet élni egyébként, nem kell ráparázni, szerencsére nekem se volt ilyen 3 éve már. Utoljára azért hánytam, mert annyit zabáltam. :)
2016. febr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért ezt hagyjuk már, hogy egy felépített jó formát 2-3 nap fosás elviszi teljesen. Akkor az víz volt főleg nem jó forma. Hülyeség.
2016. febr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
#5 Szóval évek alatt felszedsz mondjuk 15 kilót és akkor az 1 héten belül lemegy? Na ne. :D
2016. febr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Kenzo Tenma ***** válasza:
Azért, hogy a kérdésre is válaszoljak: mióta edzem, nem volt ilyen betegségem, de valószínűleg zöldség menne meg tejsavófehérje.
2016. febr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Cortez70 ***** válasza:
#5, te ritka nagy idióta vagy. Pár nap alatt nem épül le semmilyen körülmények között az izom. 2-3 hét mire valami lemegy láthatóan az izomból is. Viszont az elért forma gyorsan visszajön. Nem értesz hozzá.
2016. febr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Cortez és a többiek: Az a gyerek 3 év alatt szedett fel 4-5 kilót talán vagy valami ilyesmi volt. Úgy értve volt jobb forma, hogy neki nehéz volt elérni, mert valami nagyon nehezen hízó egyén volt. De egyből idiótázni kell, jogos. Most majd jön a duma, hogy 45 éves vénember vagy (holott az még középkorú) és így is kibaxott izmos meg kőgazdag. Csak leírtam már előtted, hogy ne koptasd annyiszor a klaviatúrát feleslegesen. Talán még majd kisgyerek vagy kiskancsó elnevezést is megkapom. Innentől én pedig amúgy is törölném a kérdést a listámról, amit most meg is teszek. Pá
2016. febr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!