Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek Gáspár...

Mi a véleményetek Gáspár Győző testépítőről?

Figyelt kérdés
[link]

2016. febr. 12. 18:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak rá kell nézni.

[link]

2016. febr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
61%
Már el is képzeltem bunny arcát :DDDD.
2016. febr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
66%
Megint egy majom, aki lejáratja a testépítést.
2016. febr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
76%

szerintem egyértelmű,hogy csak a forgatás kedvéért ment le a terembe.

biztos kapott érte egy kis pénzt,meg némi hírértéket.

2016. febr. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
61%

Ruhellem gyoziket

De legalabb o elkezdett ezzel foglalkozni es vannak celjai, meg azt lassuk be hogy most kezdte el az edzest, nem lehet egybol olyan teste mint Schwarzinak. Kezdokent egyikonk sem nezett ki jobban.

Inkabb kondizzon mint enekeljen vagy ismet showmusort csinaljon, nem?

2016. febr. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem
2016. febr. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Kenzo Tenma ***** válasza:
61%
Kezdőként senki nem nézett ki jobban? Ez elég buta kijelentés. Győzike örülne olyan formának, mint amiről én indultam, mert legalább nem voltam zsíros, mint a disznó.
2016. febr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
De hiszen már évek óta ezt beszélik,hogy Győzike gyúr.
2016. febr. 13. 15:45
 19/20 Kenzo Tenma ***** válasza:

Ja, évente kétszer lement a terembe mikor kellett az édes életbe egy olyan snitt. Ne legyünk már naivak. :D


AMúgy meg edzhet élete végéig ha nem veszi komolyan, mert ilyen szar genetikával semmi nem lesz belőle, ha nem rakja össze rendesen az étrendet.

2016. febr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
66%

Hoppá, törölték a kommentem, szerencsére én előrelátó voltam, ezért elmentettem, most visszamásolom és kijavítom politikailag korrektre.


Kondizzon, azt csinál, amit akar, de ne ezzel villogjon már. Mozifilmet meg pláne ne csináljon már ebből. Ostoba, ingyenélő celeb, életében nem dolgozott, kezdetben az apján, a későbbiekben botránykeltésekből gazdagodott meg. Egy ilyen ember ne papoljon akaraterőről, kitartásról meg küzdésről senkinek, pláne úgy, hogy még semmit nem ért el, de már azt mutogatja facen, hogy milyen koxot nyomat. Ez az egész dolog, ahogy tálalva van, a szuperhős szerkókkal plusz epikus zenével még talán paródia, vagy vicc is lehetne, de nem az. Ezek TELJESEN KOMOLYAN gondolják.

2016. febr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!