Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek Gáspár...

Mi a véleményetek Gáspár Győző testépítőről?

Figyelt kérdés
[link]

2016. febr. 12. 18:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon undorító :D

1 hónapja jár terembe de már versenyezni akar kozbe sehogy nem néz ki

Van 2 személyi edzője de nem tudták megtanítani neki a gyakorlatok helyesen végzését

Ezek a szuperhősös pólók amugy biztos motiválnak edzés közbe

2016. febr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Már a kérdésed sem igaz, de köszi a linket, még csak az elején tartok, de már röhögök...


Nézd, van, akinek arról szól az élete, hogy róla szóljanak a hírek. Ennek is megvan a maga értelme. Hogy kinek a szemében mekkora ember, az már más kérdés.

Azért én, mint jóravaló ember, kívánom neki, hogy csináljon magával valami értelmeset s ne csak hírverésre menjen rá.

Na nézem tovább a videót.

2016. febr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
gyúrunk vazze?!
2016. febr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%
szánalom már ami ebben az országban megy! az ő dolga de nagyon kis súlyokkal edz
2016. febr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%

Na megnéztem. Továbbra sem ő a példaképem, mit mondjak (nem mintha erre valaha is lett volna bármi esélye :D), van pár erősen röhejes dolga, sem a versikéi, sem a supermanes vagy kockás hasú ruházata nem jött be, de még az se, amikor feszítette a semmit.

Viszont fel tudja húzni magát, ami nekem impresszív, mivel ha én megfogok egy rudat és nem állok a talajon, akkor hamarosan leesek, nemhogy felhúzni magam. Ez eléggé szánalmas, ez az egyik ok, hogy elkezdtem edzeni, ne legyek már ilyen szerencsétlen.

Szóval egyeseknél fizikailag jobban áll. Testépítésben nyilván szánalmas. Az OK lenne, hogy többet akar magából kihozni, de ez a "bármi, csak legyen rólam hír és jaj de exhibicionista vagyok" bohóckodás nyilván az értelmesebb embereknek nem vonzó.

Viszont ha pár idióta fanját ráveszi némi edzésre, az pozitív. A mai civilizált embernek nincs elég köze a mozgáshoz és erőhöz, tisztelet a kivételnek s egyesek legalább fizikai munkát végeznek. De sokan szinte meg se moccannak, aztán csodálkoznak, hogy öregen nem működnek.

Persze eme pontban is megvan a gond, ha eszetlenül edz valaki, könnyen lesérülhet...

2016. febr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%
#4: Ja, főleg a fekvenyomáskor röhögtem, pedig nekem még rudam sincs, az én súlyaim is csöppek, de nem is mutogatnám magam még hírhedt személyiségként sem, amíg nem tudok felmutatni valamit. De már ecseteltem, ő más. Csak hír legyen, a röhejesség mit se számít.
2016. febr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Kenzo Tenma ***** válasza:
66%
Testépítő? Ezen majdnem nevettem. Amúgy szerintem egyértelmű, hogy nem akar eltűnni a médiából, ezért minden eszközt megragad, hogy kapjon egy kis figyelmet. Amúgy meg nem tudom mennyire veszi komolyan mondjuk az étrendet és mióta edz, de úgy néz ki mint egy rakat fos.
2016. febr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
55%
Majd az lesz, már kokszol is! Gyerünk Győző!
2016. febr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Itt tart a testépítés. Sok mindent nem nagyon kell hozzá fűzni. Mondjuk itt náluk is vannak a teremben olyan sötétebb bőrű egyének, akik edzés közben azt kiabálják, hogy ők lesznek mr olimpia 2018.
2016. febr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Most vettem észre a videó alatti szöveget. Azt írja, hogy ez egy mozifilm lesz, ami Gáspár Győzőről szól. Gondolom valamilyen motivációs film.

https://www.youtube.com/watch?v=3U0wJrZfJ-k

Kíváncsi lennék drugsbunny arcára, amikor meglátja ezt a hírt.

2016. febr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!