Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelőt szedhetek?

Tömegnövelőt szedhetek?

Figyelt kérdés
15 lassan 16 éves leszek szerintetek tömegnövelőt szedhetek? A konditerembe azt mondták, hogy semmi bajom nem lesz tőle tesóm is azt mondta de szülők meg azt, hogy az tönkreteszi a vesémet és azzal ha akarom szedni akkor még várjak. Ha szedhetem akkor szerintetek a VoluMass az jó lenne?
2016. febr. 4. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Érdekes a szüleid logikája. Az baj ha most "tönkreteszi a veséd" de az nem ha később?


Amúgy nem lesz tőle semmi bajod, ez csak kaja.

2016. febr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A vesédnek semmi baja nem lesz, nem szeded hanem eszed, mert fehérje-szénhidrát keveréke. Viszont nem kell tömegnövelő fehérjét vegyél plusz hozza zabliszt, a tömegnövelő tele van cukorral drágán.
2016. febr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudnátok ajánlani valami olyan tömegnövelőt amit 16 évesen szedhetek? (2 hónap és 16 vagyok)
2016. febr. 4. 17:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Bármelyiket veheted/eheted, mindegy a korod. Ez csak élelmiszer. Viszont én a helyedben először inkább az étrendemet raknám rendbe és csak utána gondolkodnék a kiegészítésen. Hiszen mit egészít ki az étrend-kiegészítő, ha nincs étrend?:)
2016. febr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hyper mass 5000 drink powder azt szerintetek mennyire érdemes szedni?
2016. febr. 6. 14:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!