Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha szteroid kúra után nem áll...

Ha szteroid kúra után nem áll fel, akkor milyen orvoshoz kell hogy menjek?

Figyelt kérdés
Normálisan levezettem,ment a hcg kúra utánrendesen de semmi haszna nem volt és nagyon aggódok hogy mi lesz.

2016. jan. 25. 19:59
1 2 3 4 5
 21/50 Cortez70 ***** válasza:
11%
Nincs következménye.
2016. jan. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 *Glissade* ***** válasza:

Tehát, csak akkor büntetnek meg, ha nem én használom el, hanem eladom másnak? :)

Ez így nem is rossz.

2016. jan. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 Cortez70 ***** válasza:
Igen. Akkor büntetik.
2016. jan. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 *Glissade* ***** válasza:

Akkor lényegében a törvény nem magát az EMBERT védi, hanem az illegális kereskedelemből adodó pénzmozgást...

Gusztustalan!

2016. jan. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 Cortez70 ***** válasza:
Hát ja.
2016. jan. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
Az embert nem lehet védeni, ha iszol, dohányzol, szemetet eszel, száguldozol a kocsiddal, ki véd? Senki, mindenki a saját élete kovácsa, nem a törvény kell hogy védjen önmagadtól.
2016. jan. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:
Miért lenne gusztustalan?Engem miért büntessenek azért mert használtam,rá is basztam rendesen.Felelőtlenséget csináltam,elismerem viselem is a következményeit bármennyire szarok is.De börtönbe miért kerülnék emiatt.Nekem nem áll fel tőle nem másnak,csak magamnak ártottam.Arról nem is beszélve ha illegális lenne a használata is akkor most még orvoshoz se fordulhatnék.
2016. jan. 25. 21:29
 28/50 anonim ***** válasza:

AZ önkárosítást a törvény - egy kivétellel, mikor azért csinálsz öncsonkítást, hogy ne kelljen katonának bevonulnod - nem bünteti így a kábítószerezést sem, a doppingolást sem, az öngyilkosságot sem.


Ha elmész urológushoz, andrológushoz akkor ne kamuzz neki, hanem mondd el, hogy kokszoltál.


Egy joghallgató.

2016. jan. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:

Rosszul írtam a kábítószer fogyasztást bünteti a Btk.

Mindegy a lényeg, hogy kicsi az esélye, hogy bármi büntetőjogi vonzata is legyen a kokszolásodnak.

2016. jan. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 *Glissade* ***** válasza:
Koxolni lehet, bezzeg a katonaságot megúszni nem. Ez abszurd!
2016. jan. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!