Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Felhúzásnál púpos a hátam?

Felhúzásnál púpos a hátam?

Figyelt kérdés
Már régóta csinálom a felhúzást.150 kg-val szoktam csinálni edzésen.Tegnap a helyhiány miatt máshol kellett eveznem,a tükör mellett.Amikor felvettem a földről a súlyt,hogy evezzek veke,néztem magam a tükörben és pupos volt a hátam.Pedig ez csak 80 kg volt,milyen amikor 150-el csinálom?Nem felemelésnél,hanem amikor kb.térdmagasságba ér a súly,akkor kicsit bepuposodik a hátam.Ez normális?Vagy rosszul csinálom?Vagy csak nem kéne a tükör felé fordítanim a fejem?Soha nem volt problémám a felhúzással,inkább jól esett a htamnak,mint fájt volna.

2016. jan. 9. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Felhúzásról vagy evezésről van szó?
2016. jan. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Max kapkodtál. Gyakorold merev lábbal, kis súllyal és utána mehet a rendes felhúzás.
2016. jan. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Felhúzás.Csak tegnap másik rúddal eveztem,ami a tükör mellett volt.Amikor felemeltem a földről a rudat,hogy evezni tudjak vele,akkor néztem magam a tükörbe.
2016. jan. 9. 16:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyakori hiba. Mondhatni 90%a az embereknek nem tud fekve nyomni, felhúzni, és guggolni normálisan, viszont azt hiszi tud.


Viszont erre nem lehet mit mondani. Vegyél vissza a súlyból, és tanuld meg hogy kell csinálni.

https://www.youtube.com/user/athrall7/videos

Erősen ajánlom a tag videóit, mert lehet mobilitási probléma.

2016. jan. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tudod hogy az, már ki tudod javítani, haladás.
2016. jan. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!