Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 164 cm vagyok 62 kg lehetséges...

164 cm vagyok 62 kg lehetséges az, hogy én elérem pl a 70-75 kg-ot ha elkezdek edzeni?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) 164 cm vagyok :) 62 kg. Lehetséges az, hogy én elérem pl a 70-75 kg-ot ha elkezdek edzeni? Vagy mennyi az amit elérhetek 1-2 év alatt :) Válaszotokat előre is köszönöm :D

2016. jan. 2. 18:32
 1/8 Glacierous ***** válasza:
Simán elérheted.
2016. jan. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :D
2016. jan. 2. 18:34
 3/8 Cortez70 ***** válasza:
Persze. Simàn lehetsz 70 kg akár ebben az évben is. Hogy milyen formával az több mindentől függ.
2016. jan. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen :) tudom h rengeteg mindenen múlik (kaja, edzés, pihenés). Szálkásabb izomzatot szeretnék elérni (kockahas).
2016. jan. 2. 18:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Simán elérheted, de tömeget növelni, és szálkásítani nem fogsz tudni egyszerre.
2016. jan. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom :) 18 éves vagyok :) elösször tömegelek majd utánna szálkásítani minnél kevesebb izomveszteséggel :) Minimális zsír van a hasamom, mert elég sok chipset ettem mostanában meg ilyenek :) És ha nem figyelek azért lassan de jön a zsír ugyhogy szerintem 3gramm chval mennék testsúly kgonként :)
2016. jan. 2. 18:41
 7/8 Cortez70 ***** válasza:
Tévedés. Kezdőknél megy egyszerre is egy ideig.
2016. jan. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az lehetséges :D de szerintem jobb már a legelején helyre rakni a dolgokat :D így amire oda kerülnék h kell a normális kaja nem akkor kell majd vele szórakoznom h miből mennyit hanem addigra nagyjából már kész lesz a terv :D
2016. jan. 2. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!