Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet visszafejlődés ez...

Lehet visszafejlődés ez miatt? (alkohol)

Figyelt kérdés

December 25.-én nagyon berúgtam,4 hónapja most először ittam és nagyon sokat,most szilveszterkor is ittam,igaz fele annyit kb,nem is rúgtam be annyira és folyadékpótlás azonnal megvolt,lehet ettől nagyobb visszafejlődés?

Az ünnepek alatt kicsit elengedtem magam de most szesztilalom lesz és komolyabban rákezdek megint,csak érdekel hogy számítsak visszafejlődésre?(kihagyás csak 1 hét volt az edzésben)


2016. jan. 1. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Én is bebaxtam, sugárba hánytam a budiba karácsony este. Most is bebaxtam, mint az állat, az éjféli virslit kihánytam, szóval már nem számolom bele az aznapi bevitelbe.

Nem lesz amúgy gáz ennyitől. Ha minden nap innál hányásig, akkor lenne.

2016. jan. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A#szilard ***** válasza:
100%
semmi
2016. jan. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Cortez70 ***** válasza:
100%
Ettől még semmit nem vesztettél.
2016. jan. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Glacierous ***** válasza:
100%
Egy alkalom nem számít.
2016. jan. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utána 1-2 napig laposabb, vizesebb lehetsz, de visszafejlődés nincs, az izom nem épül le ilyen gyorsan.
2016. jan. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Cortez70 ***** válasza:
Laposabb?;) én ugyanolyan izmos vagyok pia után is. Ha eszel mellé rendesen és iszol elég vizet akkor nem leszel laposabb.;)
2016. jan. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak egy ilyen berúgás után én fél napig nem eszem semmit, attól leszek lapos :D
2016. jan. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én kb fél évig berúgtam minden hétvégén...

visszadobott kb 1 évnyit szerintem

2016. jan. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!