Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez hogy lehetseges? Ilyen nincs.

Ez hogy lehetseges? Ilyen nincs.

Figyelt kérdés

Udv.Hogy lehetseges az,hogy 2. alkalommal is hasznaltam egesz hot bloodot (300mg koffein 5000mg kreatin stb) es semmi hatasat nem ereztem?Meg csak be se durrantam,nem porogtem,semmi..

Egyebek:1honapban osszesen kb 1 csesze kavet iszok meg,neha annyit se.

Szoval a kerdes,h ilyen letezik?mivel lehet magyarazni?



2015. dec. 31. 16:00
 1/10 Cortez70 ***** válasza:
Létezik, nem vagyunk egyformák. Neked ez gyenge cucc. De nem is kell használnod.
2015. dec. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Simán előfordulhat. Hagyd a p*csába.
2015. dec. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De mi a magyarazat?
2015. dec. 31. 16:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem ér semmit, más falnak megy tőle, magyarázat lehet ezer féle, nehéz lenne megmondani.
2015. dec. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Cortez70 ***** válasza:
Más szintet tolerálsz, vagy ettél nem sokkal előtte így nem hirtelen szívódott fel.
2015. dec. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem pl a koffein nem ér semmit, 500-600 mg sem, holott nem kávézom, energiaitalozom, nem megszokás. Este megiszok egy hot bloodot 10 percre rá aludhatnék akár.
2015. dec. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ehgyomorra ment.

Koszi a valaszokat.

2015. dec. 31. 18:05
 8/10 anonim válasza:
Én alvás előtt megittam fél liter energia italt és jobban aludtam.
2015. dec. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, van, aki csak kávéval tud aludni... Bámulatos, milyenek az emberek.

Rám nem hat a tea koffeinje, a kávé elmulasztja az enyhe fejfájást s okoz ezt-azt, de élénkíteni még véletlenül sem. A kóla igen, de azt nem iszom meg.

Kicsit sem vagyunk egyformák. Rengeteg furaságot láttam s tapasztaltam már. Kevés dologról állítható, hogy mindenkire vonatkozik, szerencsére azért vannak ilyenek is.

2015. dec. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Glacierous ***** válasza:
Én egyszer ittam egyet.Úgy felpörgetett,hogy szinte már futva kellett a terembe mennem.De nem hat mindenkire egyformán.
2016. jan. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!