Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 100% beef protein vagy 100%...

100% beef protein vagy 100% whey protein? Vélemények? (Scitec)

Figyelt kérdés
Volt valaki aki próbálta már mindkettőt esetleg?én a whey proteint használom.személyes tapasztalatok vannak a beeffel kapcsolatban?jobb mint a whey?(rendes táplálkozás mellett természetesen)
2015. dec. 30. 12:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
34%

Montinál nagyobb péniszpofa nincs ezen az oldalon.

Nyugi, én sem képviselő fánkon élek. :D Én is tényeket írtam, rohadtul mindegy melyiket veszi, se hátrébb, sem előrébb nem lesz egyikkel sem... :)

2015. dec. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
26%
Péniszpofi! Ha nem attól a 30g-tól fejlődik szerinted, akkor minek egye egyáltalán? :D
2015. dec. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
40%
Az volt a kérdés melyik a jobb, tápanyag szempontjából a tejsavó a jobb ennyi. És nem bmeg nem laktózintoleráns katicabogarakról volt szó. Ki mondta hogy kell? Csak egy praktikus megoldás lehet, hogy meglegyen a napi tápanyag szükséglete. A kaja lesz a mérvadó. Összevissza vagdalkozol suttyókám.
2015. dec. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
34%

Minden rendben? :D Nem itt kell sikerélményt szerezni 10-en 20-on évesek suttyózásával. :)

Nem az volt a kérdés, olvasd el még egyszer. :D

2015. dec. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
66%
Igen, látszik, hogy tizenéves szinten vagy, csak a mellébeszélés megy:)
2015. dec. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!