Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 100% beef protein vagy 100%...

100% beef protein vagy 100% whey protein? Vélemények? (Scitec)

Figyelt kérdés
Volt valaki aki próbálta már mindkettőt esetleg?én a whey proteint használom.személyes tapasztalatok vannak a beeffel kapcsolatban?jobb mint a whey?(rendes táplálkozás mellett természetesen)
2015. dec. 30. 12:09
1 2
 1/15 Cortez70 ***** válasza:
100%
Nem jobb mint a whey, mivel minden marhaprotein hidrolizált kollagén. Nem húsból készülnek, hanem a marha porcos részeiből, pl fülecske, orrocska és egyéb leeső cafatokból. Nem a drága húst fogják porítani. Tulajdonképpen veszel egy doboz zselatint drágán, ami jó lesz íz ízületeidnek, de izomépítésre van jobb is, mint pl a whey, vagy tojásprotein.
2015. dec. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Egyik sem,nagyon drágák.

A stillmass-nál 2,5 kiló tejsavó 7000 ft körül van.Amiket te írtát,azokból egy kilót kapsz ennyi pénzért.

2015. dec. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is drága a scitec, de ha ez a kettő akkor Whey Pro.
2015. dec. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a tejsavó a jobb. A marha protein hulladekból van, ahogy cortez is írta, csak eladják a szart jó marketingel, a sok hülye meg bekajálja.
2015. dec. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Glacierous ***** válasza:
100%
Én próbáltam mindkettőt.A 100% Whey sokkal jobb.De nem vennék már Scitecet,olcsóbban is kapok jó minőségű fehérjét.
2015. dec. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igazából amint elfogy a mostani wp. Dobozom en is elvalok a scitectol.Láttam ugyan olyan jo hyartoktol minosegi proteintt kb harmad annyiert
2015. dec. 30. 16:39
 7/15 anonim ***** válasza:
41%

Hagyjuk már ezt a hulladékból van szöveget. És akkor mi van? Abból is épp úgy proteint állít elő a szervezeted, mint amit beviszel tejsavóként.

Ennyi erővel a tejsavó is hulladék, nem attól az adagonkénti 20-30g vacaktól fejlődsz, kb. lófa_t nem számít.

Amúgy meg próbáld ki, állaga meg íze a beef-nek nagyon rossz, viszont scitecnél egyik legolcsóbb fehérje. Valamint nem fúj fel egyáltalán, nem fingasz tőle mint bármely másik tejsavótól.

Minden terméknek megvan a vásárlói célcsoportja. Aki meg nem bírja a tejsavót, annak az hulladék, fölösleges termék a piacon. Elég primitív logika amit föntebb tanúsítanak. Ha azt mondjátok, hogy az egész protein piac egy nagy dobjuk ki a hulladékot jó pénzért biznisz, azt aláírom. :)

2015. dec. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Jaj te nagyokos. Akkor zabálj parizert meg képviselő fánkot én meg eszem steaket édesburgonyával meglátjuk melyikünk fejlődik jobban, vagy lesz egészségesebb. Ch-ch fehérje-fehérje nem? Imádom ezeket a makróbetyárokat. Amúgy is ki a szar mondta, hogy attól a 30g-tól fog fejlődni? Fas.zfej
2015. dec. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Cortez70 ***** válasza:
Nem érted utolsó. Veszel egy doboz kollagént drágán ha beef proteint veszel. Más az aminosav összetètele, mint a tejsavónak. Meg mièrt kell ennyire idegeskedni ezen?. Èn csak tényeket írok. Mindenki azt vesz amit akar.
2015. dec. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Cortez70 ***** válasza:
Közben monty is írt míg elküldtem. Nem neki írtam.
2015. dec. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!