Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehet hogy haverom...

Hogy lehet hogy haverom minden nap street workoutozik összevissza csinalja a dolgokat és mégis nől?

Figyelt kérdés

2015. nov. 18. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert az izomnak nincs agya. Ha megkapja a megfelelő terhelést el kezd nőni, de ha mint írod össze-vissza csinálja nincs étrendje stb. hamar meg fog rekedni.
2015. nov. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó genetikája van. Ennyi. Amikor fekvőztem meg vizesvödröt emelgettem 5-6 centit nőtt a karom 15 évesen 2-3 hónap alatt. Mázlim volt. Bár megrekedtem mert nem volt kajám.
2015. nov. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy csak te hiszed, hogy össze vissza csinálja...
2015. nov. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azt csinalja amihez kedve van egyszer pl

fekvőtámasz 2 sorozat

tolodzkodas 11 sorozat

huzodzkodas 9 sorozat


ami jön neki

2015. nov. 19. 07:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Tehát minden nap edz, de nem minden nap ugyan azt az izomcsoportot, hanem éppen azt, ami ki van pihenve (amihez kedve van)... Olyan nagyon nem össze vissza ez... Ha az étrendje is legalább ennyire "össze-vissza" akkor, leget, hogy jobban csinálja mint a sztrítwörkáutosok 90%-a...
2015. nov. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
étrendje nincs csak keveset eszik hogy szálkás maradjon minden nap ugyanzt csinalja tolodzkodik huzodzkodik fekvőzik ha izomláza van akkor is.és nem tudom honnan veszed hogy arra az izomcsoportjára edz ami ki van pihenve senki se emlitette ezt.
2015. nov. 19. 20:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!