Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem tudom kinyújtani a kezem...

Nem tudom kinyújtani a kezem ill. nagyon fáj, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az elmúlt napokban egy kihagyás után újra lementem edzeni, de lehet kicsit túlvállaltam magam. Mind a két kezem fáj ha kiakarom nyújtani, befelé tudom hajlítani csak kiegyenesíteni nem. A kézfejem tudom használni bármely irányban, nem fáj. Csak a könyök belső területe, ami nyomásérzékeny is, gondolom valamilyen szinten az izomláztól is.

Mi lehet a gond? Mit tegyek? A jövőben hogy edzek így?



2015. nov. 7. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Edzés végén nyújt rendesen, plusz C-vitamin sem ártana.
2015. nov. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van, túlvállaltad magad a kihagyás után. Az első edzés után én is így jártam, meg sokan mások. Pár nap alatt el fog múlni, és többet nem fog előjönni. Azért a fokozatosságot érdemes tartani.
2015. nov. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pihenjél és elmúlik.
2015. nov. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond. Volt egy jó edzésed!;) Nyilván azért jelentkezik izomláz, ráadásul ilyen mértékben, mert már rég nem terhelted le az izmaid, és most hirtelen. Csak a fájdalom miatt nem érdemes egyből a mély vízbe ugrani, azon kívül semmit nem ártottál magadnak
2015. nov. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!