Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Inhuvelygyulladas, ujjak...

Inhuvelygyulladas, ujjak fájdalma nélkül?

Figyelt kérdés
Nagyon szur és fáj a csuklóm, de az ujjaim nem fájnak. Az orvos azt mondta, hogy inhuvelygyulladas,lehetseges??

2015. nov. 4. 10:11
 1/5 A kérdező kommentje:
a fájdalom 1,5 hónapja áll fennt
2015. nov. 4. 10:13
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem... de ez csak az én véleményem. Lehetséges hogy az orvos kicsit többet ért hozzá, mint gyakorikérdések.

Nem?

2015. nov. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az alkarod is? Nekem is ez volt, hanyagold a francia/egyenes rudat bicepsznél, kézivel csináld, azzal is kis súllyal. Legjobb az lenne, ha egyáltalán nem edzenél, amíg rendbe nem jön, de ezt ugye nehéz kibírni... :)
2015. nov. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az lesz az... hahajj, még az elején jársz... nekem egy évembe tellett megszabadulni tőle...
2015. nov. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kosz a választ srácok.

Igen egy kicsit lejjebb is faj,mindket csuklomon,mindkettő oldalon.mostanaban sajnos lüktető fájdalmat is érzek,néha az ujjaimban is.😕 olyan jo lenne mar edzeni..

Az orvos rheosolont irt,remelem beválik..

2015. nov. 4. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!