Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásító edzéshez vettem...

Szálkásító edzéshez vettem Brutal Blade-t, amihez kiegészítőnek ajánlottak Super Fat Burnert. Azt mondták 4x1 tablettát vegyek be egy nap belőle és elég lesz. Elég lesz ennyi vagy a Biotech utasítása szerint használjam?

Figyelt kérdés
3 hónap szálkásító/fogyasztó edzésen gondolkodtam, meg kell közben szakítani pihenéssel, vagy mehet a 3 hónap fogyi?

2015. nov. 1. 10:56
 1/6 - palilaci - ***** válasza:
100%
ha nincs etrend akkor buktad. szalkasito vagy fogyokuras edzes meg nem letezik.
2015. nov. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
Neked nem kell fogyi már az vagy
2015. nov. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Így van, megfelelő kalóriadeficites étrend és aerob munka nélkül oly mindegy mit szedegetsz be...nem ok nélkül kiegészítő a nevük...de ettől függetlenül persze mehet 3 hónapig
2015. nov. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Brutal Blade, Super Fat Burner :))

Már ezeken a neveken is hangosan felröhögtem...

2015. nov. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Heti 4 nap testépítő edzés (10-12 szériák nagy súlyokkal) és 3 HIIT edzésem lesz. Az edzésterv megvan és hozzá a napi kalóriatáblázatos étrendem, súly, nem, életkor, fizikum szerint. A kérdésem az, hogy a Brutal Bladet és a Super fat burnert együtt szedjem és ha igen hogyan.
2015. nov. 2. 08:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy szeded, ahogy akarod, aztán többet ne szórd el a pénzed ilyen vackokra. Az edzés és az étrend a kulcs, ezek inkább placebok, de ha van is valami minimális hatása, az nagyon nincs arányban az árával. Kipróbáltam pár zsírégetőt, diéta mellett, és semmilyen észrevehető változást nem hozott.
2015. nov. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!