Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szteroid kis mennyiségben?

Szteroid kis mennyiségben?

Figyelt kérdés

tervezek januártól nyár végéig egy stanazol kúrát, azt olvastam hogy kis dózisban hosszabb ideig is lehet szedni a stanazolt. (szemes) tehát a kérdés hogy kis dózisban milyen eredményeket hozhat? esetleg valaki próbálta már?

(nem vagyok kíváncsi a "minek neked az, meg a szteroid káros" kommentekre. )



2015. okt. 29. 18:09
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Nem azzal van baj hogy nem koxolsz, hanem azzal hogy ostoba vagy.

Egyrészt rengeteg baromságot írsz, másrészt a stílusod rosszabb mint valami 8keri bicskás tudjukkinek.


Az meg hogy a powerbuilder, és a SK van emlegetve egyetlen egy ok miatt van: nincs jobb forrás.

Telivan mind2 broscience-al, de egész egyszerűen akinek fogalma sincs semmiről, nem írhatsz neki minden alkalommal sokX oldalt, hogy mit miért kell, mi miért fontos, stb. Illetve téged se láttalak még 1x se bármilyen érdemi hozzászólást a témában. Nyilván lehet 1-2x valamikor toltál ilyesmit, de régóta csak offolsz, flamelsz, és trollkodsz.


Powerbuildernek egyébként erőssége a mobilizációról szóló rész, SK-nak meg a táplálkozásról. Az edzésről mind2 több baromságot mond, de ez más tészta.


De ha neked van jobb összefoglalód, akkor én szívesen látom. Igazából fingom nincs hogy te mit képviselsz itt ezen az oldalon, én csak összefüggéstelen hülyéskedést látok rajtad, se egységes irányt amihez értesz, vagy érdekel, se üzenetet amit át akarnál adni.



És óóóóbizony hogy sokat jelent neked az a harmadik hely :D

Nem 1x dicsekedtél már vele, és önigazolásra használod. Ami mocskosmód szomorú.

2015. okt. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

A sk val semmi bajom

meg ha hülye a kérdés akkor nem lehet értelmes választ adni amugy nagyábol azt az irányt követem amit bunny mond

2015. okt. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Az a baj veled gyúrósfiú, hogy az égvilágon semmi tapasztalatod nincs a testépítésről, csak azt a sok ökörséget ismételgeted itt, amit a sárga oldalon olvastál. Nem tűnt még fel, hogy kb. minden második cikk ellent mond az előzőnek, és egyetlen céljuk, hogy minél több szart rásózzanak az emberre? Hogy minden cikk alján 70-es betűmérettel reklámoznak valamit?

Érdemleges tanácsot csak abban az estben lehet adni, ha már saját tapasztalatod is van az adott témakörben. És abból a rengeteg válaszból amit itt adtál, még a leghülyébb ember is rájön, hogy te nem ilyen vagy.

2015. okt. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
nem tudom miért vagytok annyira oda.. nem a 40-es kart akarom elérni szteroiddal. csak szeretnék végre egy jó formát hozni nyáron. mert rohadt szar a genetikám, és szerintem az nélkül még kéne legalább 5 év mire úgy néznék ki ahogy akarok. rendes a kajám figyelek a pihenésre, és kemény edzéseket nyomok. egyedül az idegesít hogy akik körül vesznek, jóval gyorsabban fejlődnek. (gondolom a jobb genetika miatt) sajnos nekem ez nem adatott meg, ezért akarok szteroidhoz nyúlni. inkább ahhoz mint a kábítószerhez ;) egyábként nem dohányzom, nem iszom, nem is drogozok. rendszeresen sportolok, és egészségesen táplálkozom. csak bele fér valami káros dolog is nem?
2015. okt. 30. 12:09
 25/28 anonim ***** válasza:
Nem vagyok ellene a szteroidozásnak, ésszel használva megszépíti az életet. Mennyi idős vagy? Amikor kezdtem kb. 2 év alatt hoztam egy Pumped Gabo formát (17 évesen), amiért a csajok eléggé odavoltak mindig is. Ahhoz pedig nem kell semmilyen szteroid - attól függetlenül hogy Ő használ vagy sem. Azt a pénzt inkább fordítsd a kajád fullozására, próbálj meg az edzéseden javítani. Esetleg használj tápkiegeket, HMB-kreatin-ecdysterone kombó és hasonlók. Ha majd ezekkel sem fejlődsz akkor gondolkozhatsz gyógyszereken. Egyébként is kis mennyiségben igaz hogy nincs annyi mellékhatása, de hatása sem. Mindenki azt hiszi, hogy egy kúrától majd olyan nagyon izmos lesz. Mostanában még a teenager kategóriák versenyzőiben is 3 kúra van legalább.
2015. okt. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Már kb 1 éve olvastam ott az utolsó cikket amugy

Nem mintha azota lett volna értelmes cikkük

De azért 2 év alatt ragadt rám némi tudás szerintem

Meg az pumped gabo hát az nem valami nagy szint

2015. okt. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

[link]

Most komolyan ez nektek egy szint ahogy ez kinéz? Hát mi az a láb? Nem véletlenül hosszu gatyába tolta a versenyt vagy mi volt az

2015. okt. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Értelmetlen vita. Úgysem lehet megreformálni egy fórumot saját igényeid szerint. Nem tudod kirakatni Gyúróst. Egyébként szerintem nem gond ha valaki hülyéskedik, belefér az is. Nem kell mindig kémiai, biológia szakzsargonnal dobálózni, meg szuper bonyolultan ragozni mindent.



Kérdező: Szerintem nincs rossz genetikád, annyira rémes genetika nem létezik, hogy ne fejlődj szinte semmit. Inkább válts edzéstervet vagy próbáld javítani az étrended.

2015. okt. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!