Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 20F/188cm/85Kg Välaki tuĐna...

20F/188cm/85Kg Välaki tuĐna nekem egy heti 4 napos otthoni edzéstervet ajánlani/linkelni : mellre, hasra, karra, hátra, ha lenne szíves?!

Figyelt kérdés
(Súlyzók , haspad van). Esetleg még valami tömeg növelőt ha ajánlani tudnátok ? bár lehet előtte nem ártana szálkásítanom és még nem tudom melyik napokra hogyan kéne az edzéstervet elosztanom.
2015. okt. 26. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Hátra nem ártana egy húzódzkodót felszerelni valahova. Lehetőleg olyan helyre, ami előtt van valami magasított emelvény, ahova esetlegesen a lábaidat is fel tudod tenni, hogy intervált evezés is mehessen.

Karra jók illetve tán elegek is a súlyzók, de arra megannyi edzésterv van fent a neten lásd csak a shopbuilder.hu-n

Mellre pedig... Hát én nem hiszek a fekvőtámaszok eget rengető erejében, legalábbis önmagukban semmiképp sem így ahhoz nem szólnék hozzá.

Has pedig. Plank, és ha lenne húzódzkodó felszerelve, akkor lábemelés, lehetőleg szabályosan. Illetve nem árt egy haskereket beszerezni otthonra. Ezek csodákra képesek. Többet ér, mint akárhány felülés vagy hasprés vagy bármi egyéb Hókusz Pókusz.

2015. okt. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!