Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Igaz az, hogy 500 tabletta...

Igaz az, hogy 500 tabletta alatt nincs igazi kúra?

Figyelt kérdés

Mindenki tudja hogy a testépítéshez kellenek a tabletták, ezért gyártják ezeket.

Van mindenféle, kicsi, nagy, színes, fehér.

Hatásban is sokféle van.



2015. okt. 8. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Troll szagot érzek!
2015. okt. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tényleg kellenek a tabletták, hogy azt a sok kaját, (napi 4-5)betudjam építeni?

Vagy jobban menjen az edzés, aminek hatására még éhesebb leszek, még több kaja kell, aminek a beéíptéséhez még több tabletta.

Egy ilyen körforgás, vagy ezt meg lehet oldani tabletták nélkül is?

2015. okt. 8. 11:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Tabletták nélkül is megy. Amúgyis amire te gondolsz az illegális. Ha meg a boltban veszel valami növényi tesztoszteron fokozót, akkor az meg semmit nem ér. Kokszolni sem éri meg, az 5-6 evést én meg baromságnak tartom. Én 4x szoktam enni, közepes adagokat. Bár az is igaz, hogy ilyenkor le tud csúszni 300g csirke, ami másnak majdnem egy napi csirke adag. Ha kicsit éhesebb vagyok, főétkezésre megeszek fél kiló húst körettel. És ha edzel kívánni fogja a szervezeted a táplálékot. Nem kell neked szteroid, csak tönkreteszed magad. Szerek nélkül, kajával, rendes edzéstervvel is lehet erősödni, atletikus kinézetet kialakítani.
2015. okt. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!