Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A gépi edzésben kinyomott...

A gépi edzésben kinyomott súlyok mennyire mérvadóak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A hétvégén elkezdtem kondizni (5 év után újra vmi sport végre,ezelőtt 6 évig boxoltam versenyszinten nehezsulyban illetve egyeb kuzdosportok, illetve meg ami sport az 3 evvel ezelott napi 40 kilometert letekertem sulibajarashoz) am 22 vagyok 180 magas es 115 kg... Edzes utan rogton foljott 20 kilo a tobbi pedig aprankent. Na es vasarnap nagy meglepodesemre összetudtam húzni 5-6 szetten keresztül 95 kilo sulyt mellgepen illetve lábgépen a 280 kilot meg konnyen vettem. Ma meselem az egyik hobbi szinten kondizo kollegamnak hogy hogy meg mint es o rogton letamadott hogy az nemjelent semmit, nem mervadoak a gepek, meg nem annyi a suly amennyi stb... Ez mennyire igaz? A 280kilo labbal az jo? Sztem a 350 is kimenne meg

2015. okt. 5. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:

A csigás gépeken hatalmas külömbségek lehetnek gép és gép közt...

Mi az, hogy edzés után egyből feljött 20kg???

2015. okt. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A 72 kilos versenysulyomat 4 even keresztul tartottam, ugy hogy kozben nottem, abbamaradt a box es volt 1 ev kihagyasom, semmi nem valtozozz, ugyanannyit ettem-ittam es az egy ev alatt folrepult azonnal 20 kilo, utana elkezdtem kemenyen kempozni amivel nemhogy fogytam volna, hiztam, vagyis nem,hanem izmot szedtem fol,de a zsir nem ment le...
2015. okt. 5. 08:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Szinten tartó étrenddel nem is fog lemenni a zsír
2015. okt. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
semennyire sem mérvadóak. Eleve a lábtolónak van egy szöge, ami a terhelést csökkenti, kábé a felére. ráadásul a saját súlyodat sem kell emelned, csak ráraknod. vagyis mivel felezi az erőt a gép, alapból 230 kilóig meg kell raknod, hogy egy sima guggolás terhelését elérd. vagyis a 280 kiló az kb egy 25 kilós guggolásnak felel meg. kilóval az inkább siralomház... 350 meg egy 60 kilósnak. vagyis 115 kilós férfiként gyengébb vagy, mint rubint réka...
2015. okt. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2015. okt. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!