Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyikkel fejlödök jobban?...

Melyikkel fejlödök jobban? Többi lent

Figyelt kérdés

Kaja ugyanaz nem változik.1héten 1szer dolgozom meg.pl: Mell.

1 Fekvenyomás 3*10

2 Fekvenyomás 45fokos 3*10

3 Tárogatás 3*10

4 Nyomás gépen 3*10

5 Tárogatás gépen 3*10

6 Csigás összehúzás 3*10

7 Tolózkodás 3*10


VAGY


1 Fekvenyomás 3*10

2 Fekvenyomás 45fokos 3*10

3 Tárogatás 3*10


Másik héten


1 Nyomás gépen 3*10

2 Tárogatás gépen 3*10

3 Csigás összehúzás 3*10

4 Tolózkodás 3*10


Tehát a kérdés az, hogy mennyit csináljak és melyik kombinációval jobb a fejlődés?


2015. szept. 30. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:

OFF:


Azt neked kell kitapasztalnod melyik a jobb számodra. Ha az erőnövelés a cél ilyeneket és ennyi gyakorlatot én az életbe nem csinálnék és nem is csinálok. Sok a pihenő bármelyiket is nézed nekem ez a véleményem. Erőre nem fogsz akkorát fejlődni mint aki 3x nyom egy héten 3x5 fekvenyomást és más semmit mellre.

De az a 3x5 az olyan legyen mintha az életed lenne a tét. Engem még az is motivál hogy egyedül edzek itthon hátul a garázsban és hiába ordítanék hogy rám szakadt a súly szedjétek le, senki nem jönne :D A 3x5 adta meg azt az érzést milyen az amikor a mellizom összes része bekapcsolódik a nyomásba mert a test nem tehet mást. Nálam ez hozta a leggyorsabban az erőt és ezzel együtt a tömeget is. De egyben veszélyes is mert volt olyan hogy szétvágtam a jobb csuklóm és a hátamat is meghúztam mert félvállról vettem a bemelegítést.

2015. szept. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
vagy lehet, hogy heti 2szer kellene és ez egyik felét az egyik alkalommal, a másik felét a másik alkalommal?
2015. szept. 30. 17:54
 3/3 A kérdező kommentje:
valaki segítene ebben??
2015. okt. 1. 15:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!