Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az, hogy a kék...

Miért van az, hogy a kék Scitec Whey-től gyomor- és bélproblémáim vannak, a piros Scitec Wey Professional-től pedig nincs bajom?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, hogy a piros kiadás csak marketing, kvázi semmiben nem különbözik a kéktől. Eddig a pirosat ittam, de most kaptam ajándékba 2 kiló vaníliás kék sima Whey proteint, és hasmenésem volt tőle, fájt a gyomrom, puffadtam. Laktáz mellett kicsit jobb lett, de most visszaálltam a pirosra, és ettől nincs bajom.

Valaki meg tudná mondani, mik azok az emésztőenzimek, amik a pirosban vannak? Mert az összetevők között nem találtam.



#fehérje #protein #Scitec #tejsavó protein #Scitec Whey #Scitec Whey Professional
2015. szept. 3. 17:15
 1/1 A kérdező kommentje:

Na most meg megtaláltam :)

Bromelain: 12 mg, Papain: 12 mg egy adagban.

2015. szept. 3. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!