Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehetne nagyobb a karom...

Hogy lehetne nagyobb a karom merete?

Figyelt kérdés

15 eves fiu vagyok, 174 cm, 57 kg, 27 es a karom:/

Kb jó fél eve edzem, es eddig meg vagyok elegkedve magammal:) mar nott a kezem, jobb lett a mellem, meg a labam is:)

Viszont nagyobb kart (bicepsz)-et szeretnék.. Mondjuk 32-35 ost, ez hogyan érhető el gyorsabban?? Ne cinkeljetek légyszíves :D tudom hogy jo kaja kell, meg edzesterv. Ezzel tisztában vagyok.. Valakinek jó ötlet? Fel ev alatt el tudnek erni 32 es kezet??



2015. aug. 30. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha rossz a kajád, akkor is lehet pár hónap alatt 5-6 centit növelni rajta. Ha nincs is étrended próbálj meg fehérjedúsan enni. A legjobb bicepsz építő gyakorlat a szűk fogású húzódzkodás. Ha ebből meg 4x10-12, akkor lehet növelni a dolog pikantériáját franciarudas vagy kézisúlyzós bicepszhajlítással, persze álló helyzetben. Tricepszre is kell edzeni, itt is kell 4x-5x10 tolódzkodás, utána meg valami kábeles gyakorlat kiegészítésnek. De mehet koponyatörő is vagy tricepsznyomás állva.
2015. aug. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 - palilaci - ***** válasza:

" tudom hogy jo kaja kell, meg edzesterv. Ezzel tisztában vagyok.. "


és nem kezeket gecc meg bicepszet, hanem felkart.

2015. aug. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az 1 esnek. Sokat segítettel koszi:))
2015. aug. 30. 15:31
 4/6 Kisboltos ***** válasza:

igazából a felkarod méretének 2/3-át a tricepszed adja ki.

szóval nem árt azt is keményen megedzetni. nincs csodaedzés, csak az ismert gyakorlatokat kell minél precízebben, koncentrálva elvégezni. érezni kell, hogy fáj az izom, már ég, és abba akarod hagyni, de te nem fogod. na, így nő a leggyorsabban(kaja alap persze mielőtt vki belekötne).


még egy, ha elérted mondjuk a 35-ös felkart, nem leszel teljesen elégedett, hidd el. azt fogod mondani, jó akkor legyen 40-es!

2015. aug. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Igen, tudom hogy így lesz :)

2015. aug. 30. 16:18
 6/6 anonim válasza:
Végül sikerült elérned?
2023. febr. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!