Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Popsi növelése mivel?

Popsi növelése mivel?

Figyelt kérdés
Nos, olvastam már hasonló kérdést,igen. Hiába eszek bármit, a fenekemre semmit nem hízok sajnos, és nagyon lapos. Guggolok súlyokkal, csinálom a talajgyakorlatot, eddig oké. Engem az érdekel, hogy van valami étrend kiegészítő rá, pl. fehérje por vagy hasonlók amivel növelni tudnám. Tudom, hogy nem lehet egy testrészre, nembaj ha máshova is megy fel husi, de fenék plasztikát nem szeretnék. Olyan igazi nagy popsit mivel lehet a mozgáson kívül "varázsolni"?

2015. aug. 25. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő étrend, popsierősítő gyakorlatok.
2015. aug. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mekkora súllyal guggolsz?

heti hányszor?

milyen sorozat és ismétlésszámban?

milyen mélyre mész le?


de akkor nem várom a választ itt a megfejtés is-

akkora súlyt használj amivel nem megy több mint 5-8 ismétlés 5 sorozatban.

heti 3x guggolj,teljes mozgástartományban végezd guggolj le koppanásig,a felső ponton pedig feszítsd a fart és a törzset.

2015. aug. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi :)

20 kg-al 10x10, ja és csak talajjal vízszintbe, koppanásig nem csináltam. Általában minden másnap, de utóbbi időben rászoktam a minden napira biztos ami biztos. Fokozatosan akarom emelni a súlyt, de akkor viszem lejjebb. Köszi :)

2015. aug. 25. 23:44
 4/6 A kérdező kommentje:
Mármint lejjebb a popsit :)
2015. aug. 25. 23:45
 5/6 anonim ***** válasza:

akkor meg is vannak a hibák.

1.nincsen regenerálódási idő mert minden nap csinálod.

2.kevés a súly.

3.sok a sorozat.

4.fél mozgástartományban csinálod.

2015. aug. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget akkor változtatok :)
2015. aug. 26. 04:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!