Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen arányban végezzem a...

Milyen arányban végezzem a calisthenics-t és a gyúrást a többi lent?

Figyelt kérdés

Elsősorban az erő, az állóképesség, a kitartás a célom.

Mivel a jövőben Muay Thai-ozni fogok.


Így ezekre van szükségem.

Úgy hallottam, hogy a szabad testsúlyos edzések segítenek ebben, míg a gyúrás az inkább a kinézetről szól.



Olvastam hogy Bruce Lee is főleg szabad testsúlyos edzéseket végzett (ott van a kétujjas fekvőtámasz, egyebek), de hallom hogy súlyzókat is használt.



Nos nálam a jó kinézet az másodlagos.

De azt hiszem, hogy a mellre gyúrás az javítja az ütőerőt.


Tehát akkor most a szabad testsúlyos edzésre helyezzek nagyobb időt? Vagy mindkettőt csináljam egyszerre egyformán?


2015. aug. 11. 11:04
 1/3 A kérdező kommentje:

Tényleg két év alatt ilyen testre is szert lehet tenni Fegyencedzéssel "calisthenics"?


[link]



Akkor elég lenne a Fegyencedzés plusz mellre nyomás kétkezes és egykezes súlyzókkal az ütéserő növelése miatt + futás az állóképesség miatt nem?

2015. aug. 11. 11:13
 2/3 anonim ***** válasza:
Elég hozzá egy év is, mivel a második év alatt elért forma az már nem naturál.
2015. aug. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem.

Hát én nem akarok koxolni meg mindenféle "sza*rt" bevenni. De ha el lehet érni ezt a koxos állapotot olyan koxxal ami nem nagyon ártalmas vagy valami akkor az ötleteket szívesen várom.

2015. aug. 12. 08:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!