Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Évi egy tesztó kúrával lehet...

Évi egy tesztó kúrával lehet fejlődni?

Figyelt kérdés
az érdekelne, ha az ember minden évben csinál egy tesztó kúrát, az elsőt mondjuk 400-500 mg-al,pl cypionate, vagy enanthate, vagy szuszival, 12 héten keresztül, utána persze rendes pct, kúra közbe provi, nem ész nélkül, hanem úgy ahogy "kell" csinálni, lehet fejlődni? nem esik vissza az elért eredmény a maradék 9 hónapban?

2015. aug. 9. 14:23
1 2
 1/14 HarciCsiga ***** válasza:
Ez sokmindentol fugg kaja pihrnrs genetika fizikum "szintje" de ha genetikai hatarod felett van joval akkor mindenkeppen esik vissza
2015. aug. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ahogy irtam, számoljunk ugy, hogy mindent ugy csinál az ember, ahogy "kell", szóval kaja edzés pihenés 100%. közbe vitaminok bcaa glutamin stb stb. tudom hogy nagyon genetika függő, de kb mennyi tartható meg? tudtommal főleg minőségben észrevehető a visszaesés... de mégis mennyi marad meg KB? 20%? 40%? 60%? aki már csinált ilyet vagy van ilyen tapasztalata, egy átlagos adatot irna?
2015. aug. 9. 14:40
 3/14 anonim ***** válasza:
35%
Ha 25 alatti vagy, akkor a kúra kb. semmi pluszt nem adna.
2015. aug. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
ja ezt vágom hogy mikor külsőeg adod be akkor leáll a természetes termelés, és kb ugyan ott vagy, viszont... eddig akárkivel beszéltem ezt ajánlotta, hogy 500 mg tesztó, magába, elsőre nem is kell kombózni, úgy is hoz egy 12 hetes kúra legalább 8 kilót jó kaja mellett... kicsit paradoxon az egész... akkor most hogy is van ez? amúgy 22 vagyok.
2015. aug. 9. 14:49
 5/14 anonim ***** válasza:
10%

Mutatom, mit lehet fejlődni teszto kúrával (előtte-utána képek):


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ezek az injekciós teszto hatásai.

2015. aug. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hallod a második nem is rossz :DD
2015. aug. 9. 14:54
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább kettő rövid kúra, mondjuk két 8 hetes. Az az 1x12 hét necces.
2015. aug. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
mondjuk 1 januártól, másik meg júliustól? ha kis adaggal dolgozik az ember, ezzel a módszerrel viszonylag keveset veszt 2 kúra között?
2015. aug. 9. 15:32
 9/14 anonim ***** válasza:
Privátba.
2015. aug. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
értem, köszi a választ, mindenképp várjam meg a genetikai határom, vagy szerinted el lehet kezdeni egy ilyen, gyenbébb kúrát 2 év edzés után is? ja és mi lenen a legjobb a felsoroltak közül? ena, cypionate, szuszi, alpha, deca ?
2015. aug. 9. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!