Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mostanság kezdenék bele a...

Mostanság kezdenék bele a testépítésbe, bár inkább a szabad súlyos edzéseken lesz a hangsúly, ezek a vitaminok elegek lesznek?

Figyelt kérdés

Az első a Multivitamin, a második a C-Vitamin a harmadik meg az Omega 3.


Mivel túlsúlyos vagyok így az Omega 3 szerintem szükséges mindenképpen a szív és a vérnyomás miatt, jól gondolom?



[link]


[link]


[link]



Igazság szerint mostanában nem kívánom a szexet, azt írták valahol hogy ez lehet a cink hiány miatt is. Nem szoktam sok zöldséget és vitaminokat fogyasztani amúgy.


2015. aug. 4. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Elegek, ha cifrázni akarok, akkor cink, CaMg, D3, stb.
2015. aug. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A multiban van cink ha jól olvastam az összetételt. :)
2015. aug. 4. 09:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze van benne minden, de kiegészítheted még.
2015. aug. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha a bélműködésem kissé rossz mert a múltban sok hülyeséget összezabáltam és puffadok meg kemény a hasam tőle arra is van valamiféle cucc?
2015. aug. 4. 09:59
 5/7 A kérdező kommentje:

Ezek közül melyik a jobb?


[link]


[link]

2015. aug. 4. 10:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk eszel sok zöldséget az tele van rosttal.
2015. aug. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mivel nem kedvelem a zöldségeket, de azt is fogok enni ezért gondoltam nem árt ilyen se. Amúgy ez sokkal olcsóbb mint sok zöldséget venni ami egy-kettőre megromlik.
2015. aug. 4. 15:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!