Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izomnoveles lehetseges igy?

Izomnoveles lehetseges igy?

Figyelt kérdés

Sziaszok.

Eleg vekony vagyok es szeretnek egy kis izmot magamra pakolni.

Ha itthon csinalok sajattestsulyos gyakorlatokat es odafigyelek mit es mennyit eszek akkor fog ramjonni egy kis izom? Vagy a testsulyom fog noni?

Kondira nincs lehetosegem es jobban is tetszenek a sajat sulyos gyakorlatok. Kaja: etrendnek nem mondanam inkabb odafigyelnek mit eszek.

Nincs rajtam egy gramm zsir se. Ezert nem tudom jo e a sajat sulyos edzes.



2015. aug. 2. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha oda figyelsz hogy mit eszel és eszel ELEGET, akkor jó lesz így, de ha nem nézed, hogy mennyit, csak az , hogy mit akkor lehet nem lesz elég és nemnagyon fog jönni az izom. De egyébként oké.
2015. aug. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon rá kéne állnod a kajára, a fehérjére mindenképp.
2015. aug. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
olvasd el a sárga kapszulát.
2015. aug. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Edzés mellet kell bevinni sok fehérjét jól elosztva mivel a fehérjéből épül az izom másból nem nagyon!

Olvasd el ezt a könyvet hogy legyen alap tudásod a testépítésről:

[link]

Ha a reklám jön be frissítsd az oldalt!

2015. aug. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy darabig fejlődsz, ha elég a fehérje tovább. Majd kiderül elég-e amit így elérsz.
2015. aug. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat:)

Alap sok tojast eszek meg zoldseget.

De a hus is megoldott.

Na meglatjuk:D

2015. aug. 3. 11:06
 7/7 A kérdező kommentje:
Jah meg azt akartam hogy kenyeret meg zsomlet szalamit stb. Ilyeneket ehetek? Mert az se lenne baj ha az izom melle jonne egy kis zsir is.
2015. aug. 3. 12:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!