Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Minden álmom hogy nagy és...

Minden álmom hogy nagy és erős legyek, sajnos azonban lusta vagyok nagyon, emiatt utálok sportolni meg gyúrni is, mit tegyek?

Figyelt kérdés
valahogy le kell győznöm a lustaságot, és rá kell vennem magam az edzésre, mert jól szeretnék kinézni és persze szeretnék nagyon erős lenni, mit tanácsoltok hogy csináljam? 23F

2015. júl. 29. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
ébredj fel...
2015. júl. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Életmód változtatás. Variálj át pár dolgot ami csak a lustaságodban van ...
2015. júl. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Krisz85 ***** válasza:

majd idővel rájössz, hogy baromira kompenzálni akarsz valami önbizalomhiányt azzal hogy nagy és erős legyél, majd ha meg eléred rájössz, hogy ettől egy értelmes csajnak sem fogsz tudni jobban imponálni, és nem fogsz jobban tetszeni a/z/értelmes/ csajoknak, hangsúlyozom az értelmes, normális csajoknak. Egyébként ha ilyen jellegű a motivációd a sport iránt, főleg a testépítés iránt, akkor ha el is kezded nem jósolok sok időt, hamar feladod majd és kiégsz, pláne ha menet közben ráébredsz ezekre a dolgokra, sőt ha van egy kis IQ-d akkor még a teremben lévő emberektől is undorodni fogsz, legalábbis a nagyrészüktől, és inkább hagyod majd, de ha szerencsés vagy találsz magadnak más jellegű sportot ami kihívás lesz és sikerélmény, tudom miről beszélek, mert én pontosan ugyanezen mentem keresztül. dettó


egy közhely viszont igaz bármit sportolsz is majd:


" ha a célt akarod, az eszközöket is akarnod kell"

2015. júl. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 *Glissade* ***** válasza:
100%

Mit szeretnél? Hogy edzek hellyeted is? ;)

Rendben! Kérem a kondibérletet!

2015. júl. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kezdj el edzeni, ha rákapsz az ízére, már nem lesz kérdéses, hogy lemész-e a következő alkalommal is A sport által nem csak jobban fogsz kinézni, hanem sokkal kiegyensúlyozottabb is leszel, ráadásul új kapcsolatokra is szerttehetsz!

Én például alapjáraton kissé elmeháborodott vagyok, de most és általában edzés (és az edzés utáni szunya) után csak fekszem és vigyorgok.

2015. júl. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden álmom megnyerni az 5.-ös lottót, de sajnálom rá azt a 250 forintot:)
2015. júl. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 aladar12 válasza:
lehet rossz példa vagyok, de én is hasonlóan gondolkodtam. pár hete elkezdtem azt, hogy pl hétfőn fekvőzöm kedden has stb. 1 héten mondjuk 2-3x 5-t tudtam (úristen 1 éve gimiben ment a 20 is), 2 héten már 2-3x is sikerült. és így tovább. folyton többet és többet akartam, mert jobban kezdtem érezni magam és tudtam, hogy többre vagyok képes.
2015. júl. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!