Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Aki nem csak magára főz, ti...

Aki nem csak magára főz, ti hogy holdjátok meg a kaját?

Figyelt kérdés
Leginkább olyanok érdeklenének akik pl barátnővel/baráttal együtt élnek de a párjuk nem ezt az életmódot képsviseli. Magatokra főztök és külön koszton vagytok, ő is az aktuális "gyúrós kajátokat" eszi, előre mennyi kaját készítetek el? Családosok is jírhatnak de gonodlom ott már a nagyobb mennyiség miatt jobban megérheti 2 külön étlet elkészíteni..
2015. júl. 24. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:

általában 1 hétre előre főzök és lefagyasztok mindent külön éthordókban külön adagokban, egyedül a hús amit minden nap megsütök, mert azt frissen szeretem.

Asszonynak direkt valamivel többet csinálok mindig, hogy ha kell neki akkor jusson, ha meg nem eszi meg, akkor eszik amit csinál magának, amit meghagy, meg vasárnap megy az állatoknak, vagy a komposztba.

2015. júl. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
leszarom mit eszik az asszony én eszem a saját csirke rizsem ő meg amit akar kit érdekel miért kéne ugyanazt ennunk??
2015. júl. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem lenne poén külön főzni, így is sajnáljuk rá az időt (még jó, hogy vannak igen egyszerű ételek).


Magunkról nem akarok sokat írni, mert ha én majd beindulok és rendesen edzem, akkor sem fogok "gyúrós kaját" enni, nem tipikus az étrendem. A páromé sem.

Az számít sokat, hogy mennyire állnak közel egymáshoz az étrendek, legalábbis olyan szinten, hogy egy köretcsere megoldja a dolgot.

Gondolom, a csirkerizseseknél a legtöbbször simán meg tudja enni a partner is az ételt, elvégre normál ételről van szó. Ugyanez van akkor is, ha rizs helyett zöldség van... Nálunk csirke helyett tojás van vagy tojásos zöldségétel, a párom rizzsel eszi, én zöldséggel. De a többi étkezést mindenki maga oldja meg, a saját ízlése szerint.

De gondolom, ahány ház, annyi szokás...

2015. júl. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3as akkor minek kezdesz edzeni ha a kajara nem figyelsz? Ez olyan mint üres tankkal útnak indulni
2015. júl. 25. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Baromi nehezen.... Szerencsére tudok főzni, és bármelyik kajának elkészítem a " gyúrós " változatát. Ha nem hangoztatom, hogy ebben vagy abban nem fehér cukor, fehér liszt, stb van , akkor simán megeszi a párom, nem nyafog, észre se veszi. Ha megmondom, akkor persze rögtön puffog, szóval nem szólok.... Tömegeléskor egyszerűbb, szálkásításkor nehezebb a dolgom. Utóbbi esetben magamnak másik köretet csinálok, és sovány húsokat készítek.

Nagyon kevés időm van, az egész családra én főzök, és nem vagyok hajlandó kétféle menüt csinálni :-) Ha bárki húzná a száját, akkor szépen nekiállhat magának kotyvasztani. :)

2015. júl. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ahogy nézem másnál sem egyszerűsít a helyzeten az étrendet megkövetelő étkezés.. :)
2015. júl. 25. 11:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!