Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez az étrend jo fogyáshoz meg...

Ez az étrend jo fogyáshoz meg tömegeléshez?

Figyelt kérdés
reggeli barna rizs csirkemell rá egy kis olvasztott sajt és egy fehérje turmix ebédre barna rizs csirkemellel vagy hallal mellé valami zöldséget ezután lemegyek a kondiba utánna fehérje turmix vacsorára meg kevés barna rizs meg hal vagy csirke mell ez az étrend jo tömegeléshe és szálkásitásra? persze a mennyiségtöl függ, mit kellene változtatnom hogy még jobb legyen?
2015. júl. 15. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen jo. Mondjuk a mennyisegektol fugg minden de jo kajakat eszel. Keves zoldseg/gyumolcs se ártana
2015. júl. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
néha az étrendet kiegészitem még 2-3 főtt tojással meg az sokat számit ha hetente egyszer megiszok 6dc cola ligh ot? meg havi szinten egyszer bulizni járok és csak keveset iszok akkor is olyanokat amibe kevés cukor van vagy szénhidret mondjuk valami tömény ital boros kola ligt os kolával esetleg fehér bor szodával? persze normálisabb minöségü borok és tömények
2015. júl. 15. 19:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, cola light akar napi szinten is mehet egy keves semmit sem befolyasol. Ha havonta egyszer inni mesz akkor az amit irtal siman belefer.
2015. júl. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2015. júl. 15. 19:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor tömegelni akarsz vagy szálkásítani? Mert egyszerre nem megy a kettő.
2015. júl. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem megy, azt kérdeztem, hogy ezzel az étrendel lehet e tömegelni és szálkásitani két külömbözö időben csak a mennyiséget csikkenteni illetve nővelni tömegelésnél és szálkásitásnál
2015. júl. 15. 20:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaa igen, ezek jók, a sajtot lehet diétában hanyagolni kéne, bár nem tudom. Töbször egyél mint 3. Este esetleg mehet sovány túró.
2015. júl. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!