Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A recskázás mennyire befolyáso...

A recskázás mennyire befolyásolja az edzést?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk vannak napok, amikor 5-ször is kiverem. Ja és az igaz, hogy ha például egy hétig nem verem ki, akkor magasabb lesz a tesztoszteron szintem?
2015. jún. 19. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Mikor kamasz voltam akkor rosszabbul ment az edzés. Inkább keress egy csajt, aztán pénteken, szombaton jól megpakolod, mint Jóska az Ifát.
2015. jún. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha edzés közben vered, akkor meglehetősen negatív módon befolyásolja.
2015. jún. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Közben nem :D Mindig úgy időzítem, hogy legalább egy vagy fél órával előtte, utána már nem, csak este, edzés után.
2015. jún. 19. 20:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Edzés napokon az edzés előtt azon a napon ne csináld kifáraszt hormonilag...

Vagy egy nappal előtte vagy edzés után de előtte ne azon az edző napon.

(Én így tapasztaltam:D)

2015. jún. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kifáraszt hormonilag? Ezek szerint van benne igazság, hogy növekszik a tesztoszteron szint. :D
2015. jún. 19. 20:31
 6/7 anonim ***** válasza:
A recskázás még jó is lehet, mert dolgoznak a golyók. De edzés előtt nem tanácsos, mert lefáraszt. Edzés után kell tolni neki.
2015. jún. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha egy hétig nem csavarod ki, annak jó hatása nem lesz, napi 1-2x egészséges ha pl nincs párod, de edzés előtt ne, mert a tesztoszteronszinted lemegy, ha közvetlenül előtte csapod ki, és az edzéshez nem lesz annyi tesztoszteronod->nem lesz olyan hatékony az edzésed.
2015. jún. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!