Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ebből mennyi idő...

Szerintetek ebből mennyi idő alatt lehet kockahasat "csinálni"?

Figyelt kérdés

Valamennyire most is kockás, de még zsíros azért alapvetően és nem elég mély, pedig szerintem tömeg azért van rajta aránylag. Jó fényben egész jól néz ki, de ha leülök akkor elég hurka. A képet meg direkt rossz fényviszonyok között csináltam.


[link]


A diéta, kardió, stb része oké, tehát a kérdés nem a "hogyan" lenne, hanem inkább az, hogy tapasztalataitok alapján innen mennyi idő, ha minden optimális? 4-6-8 hét?



2015. jún. 18. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb. fél év mire látványosabb lesz.
2015. jún. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha jól látommár eres az alja. Ha fogysz meg kb 4 kg-ot akkor faszán fog kinézni ez pedig 8 hetet vesz igénybe jó esetben.
2015. jún. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves kettes!


Hova a vérbe fogyjon amikor így is sovány?

2015. jún. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogyhogy hova fogyjon? Szálkásítani akar a srác, akkor pedig zsírból kell fogynia. A kettes válasza tökéletes válasz. Bár a 8 hét véleményem szerint sok, heti 0.7-1kg simán mehet lefelé.
2015. jún. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom egy közeli, a hasáról készült kép alapján hogyan döntöd el azt hogy sovány.
2015. jún. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
pár hónap ha jól csinálod
2015. jún. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg eleve nincs még nagy izomtömeg ott. De hát ő látja.
2015. jún. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!