Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hova tegyem a váll napot?

Hova tegyem a váll napot?

Figyelt kérdés
Eddig hétfő: hát-váll szerda: láb péntek: mell-kar napjaim voltak, egyszer idő hiány miatt csak hátaztam, mondván, majd kedden vállazok, bepótolom. Megtetszett, 3. hete így csinálom, de szerintem nem túl hatékony a hétfő:hát kedd: váll szerda: láb péntek: mell-kar. Pláne, hogy így hétfőn es kedden is húzódzkodom, amit nagyon szeretek, nem az a baj. Vállvonogatás hát vagy vállnapon célszerűbb?

2015. jún. 17. 02:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire jó a vállad?

Edzheted nyugodtan 2-szer is egy héten.

2015. jún. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan csinalhatod igy, de ha egy heten ketszer akarnek huzodzkodni nem biztos hogy egymas utani napon tennem.

Vallvonogatas menjen vall napon, hat napon mar ugyis kap a trapez evezesnel es felhuzasnal, mar ha csinalsz ilyeneket.

2015. jún. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem bőven ráfér a vállamra plussz edzés, hát napon az evezés felhúzás alap. Akkor a láb váll napokat cserélem és közé pihi nap, váll után mell-kar nem igazán üti egymást nem?
2015. jún. 17. 14:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem arra gondoltam hogy csereld meg, hanem hogy miert huzodzkodsz vall napon?

Mellnapon ugyanugy dokgozik a vallad is ugyh szerintem ne csereld meg a labat a vallal, hanem huzodzkodj mell napon is vall helyett.

2015. jún. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azert huzodzkodtam mert szükség miatt szedtem ketté és mivel szeretk húzódzkodni megtartottam mind a két napra :D Hát napon szűk fogással , váll napon szélessel de ez már csak részlet kérdés. De valóban ez sem rossz ötlet, monjduk a mell napom kicsit hosszú, de nem ezen a +5-10 percen fog múlni semmi :)
2015. jún. 17. 16:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!