Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A szteroidot használók tartana...

A szteroidot használók tartanak pihenőnapot?

Figyelt kérdés
2015. jún. 11. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, olyankor heroint tolnak, vagy a fejüket verik a falba. A lényeg, hogy valahogyan kibsszál a szervezeteddel.
2015. jún. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindig van egy ilyen okos mint te. De miért kell egyáltalán hozzászólni? Ha már szép nem vagy, hülye ne legyél.
2015. jún. 11. 21:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Tartanak, de az tény, hogy gyorsabban regenerálódnak. Van ismerősöm aki 9 napot is lenyomott egymás után pihenőnap nélkül, ráadásul 1,5-2 órás kemény edzésekkel, mégis fejlődött (persze tolta a cuccokat, pontosan nem tudom miket, mert az nem érdekelt). Én már rég túledzettem volna magam ennyivel, de persze ez egyén-, életmód-, pihenés- és kaja függvénye is.
2015. jún. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

A kérdező kommentje: "Mindig van egy ilyen okos mint te. De miért kell egyáltalán hozzászólni?"


Fontos társadalmi küldetést látok el: a szteroidok veszélyeire hívom fel a figyelmet az irónia eszközével.


"Ha már szép nem vagy, hülye ne legyél."


Ezt most jól beszoptad, mert nem csak okos vagyok, de gyönyörű is.

2015. jún. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sowilo ***** válasza:
100%

"a szteroidok veszélyeire hívom fel a figyelmet az irónia eszközével."


Aki nem tudja magától hogy a szteroid veszélyes, az nem fogja érteni az iróniát, hidd el.

2015. jún. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
98%
A szteroidok nem veszélyesek, az a veszélyes ahogy használják és amilyen sz@rt használnak.
2015. jún. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez attól függ mennyit és mennyi ideig szeded , és hány mg-os ! Kúra után 1 , 2 hónap is lehet a pihenő !
2015. júl. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!