Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Igy tudok fogyni? Meg jobb...

Igy tudok fogyni? Meg jobb lesz a közérzetem?

Figyelt kérdés

a cukrot és a tésztaféléket teljesen elhagytam az életemböl 2 napja elégjol birom, eddig még nem hiányzik

reggelire eszek általába 3tojást virslit 3puffasztott rizzsel meg egy almát, délbe barnarizs csirkemellel valami zöldséget hozzá, vacsira meg ugyan ezt csak kevesebb barnarizst

napi mozgásom megvan

szoval az lenne a kérdésem, hogy igy tudok fogyni? és ha igen heti kb hány kg-ot? meg egy idő után jobb lesz a közérzetem? jobban fogom magamat érezni?



2015. jún. 4. 12:12
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és 18 éves vagyok és 95kg ha ez számit a heti fogyásban
2015. jún. 4. 12:15
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, rendes szálkásító étrendre lenne szükséged... Attól, hogy elhagyaz néhány alapanyagot de egy szemét köré virsli... Felépítesz egy étkezési szokást és közben foggalmad nincs miből mennyit kell enned, attól nem fogysz... Ha meg ilyen mesterséges szeméttel mérgezed a beleidet, a közérzeted sem lesz jobb.
2015. jún. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Google -> Sárga kapszula -> Letölt -> Olvas
2015. jún. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jún. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!