Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha van synthol, az jó lesz...

Ha van synthol, az jó lesz nyárra? Gyorsan kellene valami izmosító?

Figyelt kérdés

Edzek is, kondi, futás, fekvőtámasz.

Jumbo-t próbáltam már, a vödröset.


Mennyit dob az emberen kinézetben?



2015. máj. 29. 18:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
41%

Ha kokszolsz, nem izmot fogsz beépíteni, hanem az izmaid közé vizet. Jó nagynak fog tűnni, de mivel amatőr vagy és nem értesz hozzá, azért olyan aránytalan leszel, hogy csuda. Ráadásul ha a pöcköd nem fog felállni cseszheted, mert nem tudsz majd lefeküdni azokkal, akik miatt felszedted az "izmot". Tök ugyanaz, mint az időutazás, a múltba nem lehet, mert egyik dolog üti a másikat.

Amúgy nem értek hozzá, csak innen-onnan hallottam, meg láttam is.


Olvass a dologról NAGYON SOKAT, egyél normálisan, eddz értelmesen, koksz nem kell. Ez a hosszabb, de sokkal jobban fogsz kinézni. Ja és ha abbahagynád, hónapok múlva is látszódna az eredmény, koksznál pár hét után leeresztenél.

2015. máj. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
80%

A synthol az nem kox jóember. Annál sokkal sötétebb és rosszabb dolog.


Lassan felszívódó olaj a 70%-a, 15% alkohol és 15% lidokain. Ezt injektálják az izomba, ott betokosodik és benne marad. Bejuthat a véráramba, onnan a szívbe és a tüdőbe is, és el is fertőződhet. Ha valamelyik bekövetkezik meghalsz, esetleg levágják a karod.


Torz, beteges és aránytalan kinézetet "dob".

2015. máj. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdező ezt még te se gondoltad komolyan.
2015. máj. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ne tűnjön fel hogy poén a kérdés
2015. máj. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!