Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kocka hasat akarok. Mennyi...

Kocka hasat akarok. Mennyi idő lesz ha napi 2.5km-t futok? Magamról 175cm 56kg 15/F! Van kicsi háj a hasamon

Figyelt kérdés
2015. máj. 16. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor látszanak majd a kockáid ha nem lesz rajtad zsír. Akkor nem lesz rajtad zsír, ha szálkásító étrendet követsz és ehhez megfelelő edzést. 2,5km legfeljebb akkor elég ha az HIIT jelleggel intervallumozva futod, 30mp sprint 30mp séta/kocogás ként. Kérdésedből kiindulva kétlem, hogy tudnál 30mp-ig sprintelni. Így javaslom , hogy fuss aerob tartományban.

[link]


Ha a fenti fogalmak nagyon újak: Google: alapismeretek illetve sárga kapszula pdf


Ha pedig nem csak kockákat szeretnél, hanem jól is kinézni akkor előtte tömegelej valami értelmes edzéssel és rendes étkezéssel, aztán szálkásíts.


Jah és 2,5km futás önmagában nagyon kevés, hogy bármit is elérj....

2015. máj. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idő alatt futod le a 2.5km-et? Ez kezdőknél is kijön egy laza 20 perc alatt, inkább kevesebb. Én rengeteg zsírt tudtam ledobni a hasamról is futással, de akkor indult be a dolog, amikor már 1 órákat toltam, a 2.5 km sem távban sem időben nem túl sok.
2015. máj. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk, mennyi az a kicsi háj.

15/F

2015. máj. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudok 30 másodpercet sprintelni de utána picit kevés 30 mp séta . Ezt hányszor csináljam meg hogy spirnetelek 30mpt és sétálok 30 mpt?
2015. máj. 26. 20:53
 5/5 A kérdező kommentje:
azért van sok háj a hasamon de nagy az erőlétem nem fáradok el annyira
2015. máj. 26. 20:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!