Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen forma lenne ez kisebb...

Milyen forma lenne ez kisebb testzsírral?

Figyelt kérdés

kb. hány %? ektomorf vagy ekto-mezo?

180 cm magas, 101 kg

2,5 éve edzek, mint erőemelő,egész éves tömegeléstől elég zsíros lettem,nyár végéig tervezek szálkásító diétát 15% testzsírig tervezek menni.


[link]


2015. máj. 7. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Túl közeli a kép, de annyi látszik, hogy rengeteg a zsír. Endo lesz ez nagy mértékben, de egész testes távolabbi kép kellene.
2015. máj. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 30% van rajtad. :) Én 176 cm-vel vagyok 83 kg.5 hónapja edzek.Nekem van elvileg 24%-os tzs-m.Ezért viszonítok,mert nekem feszesek a mellem meg a hasam is látszik. :)
2015. máj. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A magasság és centi nem mond sokat, mert én meg vagyok 173 magas és 85 kb kb 12-13% zsírral. Szóval a kép dönt.
2015. máj. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ja,mi sz ar géppel mértük,nagyon gagyik,de kb ennyi van rajtam. :)
2015. máj. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyi kg vagy és erőemelő akkor valoszinuleg van egy szamottevo izomtomeg rajtad. Ha lassan dietazol es megtartod az erodet akkor jol is nezhetez ki. Ez ido alatt valoszinuleg nem lesz erosodes de ha versenyzel akkor jobb eredmenyeket fogsz elérni
2015. máj. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30% fölött,endomorf a kép alapján.A melledet szerintem műteni kell,mert az nem fog eltűnni,akkor sem ha lemegy a zsír nagy része.15% testzsírral lennél szerintem 80-85 kiló körül,szóval 70-75 kilónál többre ne számolj étrendet.A milyen forma dologba meg erősen beleszól az,hogy mi fog történni azzal a mell problémával ha csökken a zsír.
2015. máj. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én nem vagyok biztos benne, hogy nem fog lemenni a mellről a zsír. Lehet ugyan gynecomastia (vagyis mirigyállomány megnövekedése), de simán lehet liptomastia (sima zsír) is ekkora testzsír aránynál. szóval benne van a pakliban, hogy az is lemegy, persze az is lehet, hogy a bőr már nem lesz olyan nagyon feszes
2015. máj. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

kicsit utána olvastam a Gynecomastia-nak , a mellbimbó és környékének érzékenynek kéne lennie és ki lehetne tapintani az elváltozást, nálam nem érzékeny,tapintásnál nem érzek semmi különösebbet , úgyhogy elvileg nem az.

Reménykedek benne , hogy igazam van..18 éves vagyok lehet hogy ez is közrejátszhat.


(a kérdésben endomorfot akartam írni..nem tudom hogy sikerült így elírnom..)

2015. máj. 8. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!